У Львові освітлять 90 пішохідних переходів і вулиці Лисиничів

15:41 6 травня 2021 р.

Фото до новини

Цьогоріч задля безпеки дорожнього руху встановлять ще один світлофорний об’єкт на вул. Княгині Ольги, 5А.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла про роботи із облаштування та реконструкції зовнішнього освітлення, що передбачені, згідно з прийнятим бюджетом розвитку Львівської МТГ у 2021 році.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.  

«По зовнішньому освітленню пішохідних переходів у нас є програма, яка діє. Упродовж 5-ти років ми її впроваджуємо в життя. Цього року ми плануємо освітлити 90 пішохідних переходів. Це є важливо, тому що це безпека наших мешканців, безпека пішоходів. Крім цього, це зручність і для наших водіїв. Хочу зазначити, що коли пішохідний перехід є освітленим, тоді водій бачить, що на ньому є пішохід, і є тоді обережність. Це для нього, у плані зручності, також є дуже важливо», - зазначила Ірина Маруняк.

Також вона додала, що цьогоріч задля безпеки дорожнього руху встановлять ще один світлофорний об’єкт на вул. Княгині Ольги, 5А.

«Якщо говорити про реконструкцію зовнішнього освітлення, то ми плануємо облаштувати освітлення в Лисиничах, встановивши там близько 100 опор, тому що там освітлення взагалі немає. На це передбачено 3 млн грн.

Також ЛКП «Львівсвітло» передбачені кошти на реконструкцію зовнішнього освітлення на вул. Величковського і влаштування підйомників для людей з інвалідністю. На цей рік ми передбачили облаштування 15 підйомників, на це передбачено 1 млн 400 тис. грн. Також на освітлення вулиць передбачено 5 млн грн, титульний список зараз формується», - додала посадовиця.

Так, роботи на вул. Величковського тривають. Наразі там вже встановлено 174 оцинкованих опори, 182 світлодіодних світильники, 2 шафи вуличного освітлення та прокладено 5,95 км кабелю в землі.

Нагадаємо, 25 березня Львівська міська рада ухвалила бюджет розвитку територіальної громади на 2021 рік у частині будівництва, реконструкції та реставрації об'єктів інфраструктури. Рішення прийняте із зауваженнями комісії фінансів та планування бюджету.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини