У Львові хочуть зареєструвати фонд для грошей Порошенка і олігархів

19:22 2 квітня 2018 р.

Новостворене вседержавне громадське об’єднання «Україна» пропонує Президентові України та українським багатіям, які входять до першої сотні найбагатших осіб згідно з рейтингом журналу «Forbes», 50 відсотків своїх статків переказати в Народний інвестиційний фонд.

Про це сьогодні, 2 квітня, під час прес-конференції на тему: "Створення Народного інвестиційного фонду для перезавантаження економіки України. Джерела його наповнення", яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив громадський активіст з Закарпаття Михайло Ловга.

Кошти активісти обіцяють скерувати на правильні та потрібні речі. 

- Кошти будуть скеровані на інвестиції для малого і середнього бізнесу під 3 відсотки річних і пожиттєву підтримку учасників бойових дій. За прогнозом, величина Народного інвестиційного фонду зможе становити мінімум 30 млрд $. Це легко підйомна сума для товстосумів. Натомість, це – 89,8% дохідної частини державного бюджету України на 2018 рік. Це – 32,16% ВВП України за 2016 рік. Це – 73% державного боргу України станом на 1 січня 2018 року. Це – 3,5 роки виплати пенсії всім пенсіонерам згідно з бюджетом 2018 року. Це – створення двох мільйонів сучасних робочих місць, - зачитав він звернення від об’єднання громадських організацій. 

Громадський активіст Петро Браташ зауважив, що за допомогою до олігархів час від часу звертаються чиновники.

- Один з наших прем’єрів зізнавався, що домовлявся з олігархами. Звісно, робив він це підкилимно, тихенько. Але це означає, можна переконати олігархів вкладати кошти в економіку країни, - говорить він. 

На думку підприємця з Закарпаття Владислаав Шитіва, в час, коли велика частина українців вимушена виїжджати за кордон на заробітки, щоби родина мала змогу платити за комунальні послуги та мала що їсти, олігархи наживаються на звичайних українцях в Україні. 

Михайло Ловга вважає, що влада повинна дбати про потреби людей сама. Натомість люди змушені систематично нагадувати та вимагати від олігархів і чиновників виконання їхніх обов’язків. 

Так, в Іршаві, звідкіля активіст родом, мешканці змушені пікетувати місцеві органи влади, щоби ті відремонтували дороги та надали школярам додаткові приміщення для навчання в одну зміну. 

- Революції та вибори не вирішують проблем. Вибори – це казки, в які вірять дорослі люди. Як Миколай носить дітям подарунки, так під час виборів виборцям роздають гречку і «лесі українки». А потім знову нічого не змінюється, - каже він. 

Сотник 29 сотні Майдану, учасник бойових Іван Круц зауважив, що з 2014 року українці змінилися і навчилися захищати свої права.

- Тоді на нас казали «мавпи з камінням». А зараз ми вже добре вміємо користуватися зброєю, - попередив він. 

Голова Асоціації платників податків Львівщини Зеновій Бермес зазначив, що всі кошти, які сьогодні збирають в Україні, акумулюють на рахунках олігархів. 

- Європейський, тобто демократичний, спосіб у нас є неефективним. У нас залишається варіант, коли держава вирішує силою на користь держави та народу. Збагачення олігархів відбулося незаконно. Тому настав час мирного перерозподілу ресурсів. Вибори нічого не вирішують. Вже сьогодні олігархи розклали свої яйця в потрібні їм кошики, - переконаний Зеновій Бермес. 

З свого боку Петро Браташ пояснив, що сьогодні офіційно жодного фонду немає, тобто олігархи, навіть якщо вони завтра зголосяться, кошти перераховувати не мають куди. 

- Зареєструвати такий фонд можна швидко, за два тижні. Але зараз ми маємо намір створити такий фонд в головах українців, - активіст вважає, що зареєструвати його варто у Львові, а очолити фонд мали намір запросити Вільяма Моргана, проте запросять такого ж розумного українця. 

 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу