У Львові є майже 50 вакансій водіїв електротранспорту: скільки платять

15:35 5 липня 2023 р.

Фото до новини

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», на сьогодні на підприємстві є майже 30 вакансій водіїв трамваїв, та близько 20 – водіїв тролейбусів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Відтак, охочих запрошують опановувати ці професії та долучатися до команди. Постійний набір та паралельно безплатне навчання за цими спеціальностями проводить «Школа водіїв». Після успішного навчання випускникам гарантують офіційне працевлаштування, соціальний пакет та стабільну заробітну плату.

У групі, яка найближчим часом розпочне навчання за спеціальністю «водій тролейбуса», ще є 3 вільні місця. Попередня група уже закінчила навчання, водії проходять стажування на маршрутах. Паралельно тривають навчання і для майбутніх водіїв трамвая.

«Сьогодні, для оптимальної роботи електротранспорту, потребуємо близько 50 водіїв трамваїв та тролейбусів. Запрошуємо опановувати ці професії як чоловіків, так і жінок – стать і вік не є визначальними. Головне – бажання вчитися та готовність працювати», - зазначив керівник  ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів.

До слова, серед учнів, що навчаються за спеціальністю «водій трамвая», більшість – жінки (60%). А серед тих, хто готується стати водіями тролейбуса, 80% - чоловіки.  Віковий діапазон учнів «Школи водіїв» - широкий: від 21 до 59 років. 

Додамо, у Львові у 2022 році середня заробітна плата водія тролейбуса склала 21 тис. грн, а водія трамвая – 19 тис. грн.

Нагадаємо, навчання у «Школі водіїв» триває усього три місяці: два – теорія, один – практика. Практичні заняття відбуваються на усіх маршрутах та на усіх марках тролейбусів та трамваїв.

Пасажири у Львові самі відчинятимуть двері в трамваях. Але в чітко визначений час (відео)

На Львівщині найпопулярніші напрями перепідготовки - медсестринство, соціальна робота, психологія

На Львівщині дають по 27 тисяч грн на навчання семи категоріям людей: хто вже скористався (відео)

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів