У Львові будуть слухання щодо подорожчання проїзду

17:48 22 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com

27 листопада у Личаківській районній державній адміністрації на вулиці Костя Левицького (№67) розпочнуться громадські слухання щодо підвищення цін на проїзд в електротранспорті.

Про це повідомили на сторінці цієї в інтернет-мережі «Фейсбук», де також розповіли, що управління транспорту Львівської міської ради в котре хоче без обговорення з жителями міста підняти ціни. Депутати від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» вважають, що жодне рішення, яке впливатиме на життя містян, не може бути прийнятим без обговорення з ними в першу чергу.

Тарифи, які пропонує міська рада не зустрічаються з щоденними реаліями українців. Ввнаслідок підвищення вартості проїзду чиновники просто хочуть перекласти на плечі простих пасажирів компенсування перевезення пільговиків.
Чиновники навіть не беруть до уваги тарифи за проїзд у містах зі схожою кількістю населення – Кривому Розу та Запоріжжі, де проїзд в електротранспорті обійдеться в чотири  гривні.

Фракція «УКРОПу» виступає і завжди виступала за повну прозорість у прийнятті будь-яких рішень і закликає прийти та особисто висловити недовіру абсурдним тарифам від міської ради. Реєстрація учасників триватиме з 17.30 до 18.30 на підставі документа, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрацію або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території Львова.

Як інформував «ЩЛ», у Львові обговорять тариф на перевезення пасажирів автобусами.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:26 20 лютого 2020 р.

Департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договорів оренди землі

Сьогодні, 20 лютого, на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу, що стосується розмежування повноважень департаменту містобудування та має на меті спрощення адміністративних процедур під час оформлення документів на землекористування.

Рубрика: Економіка

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу