У Львові буде ще один ринок: уже впорядковують ділянку

10:43 16 вересня 2022 р.

Фото до новини

У департаменті містобудування ЛМР зазначають, що упорядкування ділянки на вул. Садова, 2А - Петлюри триває. Там облаштовують комунальний ринок, куди перемістяться торговці базару «Любінське сяйво».

Натомість на місці теперішньої торгівлі місто хоче облаштувати сучасний громадський простір.

Про це інформує пресслужба  ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Місто взялось за упорядкування ділянки, куди мають переїхати торговці. Наразі комунальники, на виконання рішення виконкому Львівської міської ради від 22 липня 2022 року, демонтували ще одну тимчасову споруду та розчищають територію від непотребу. Паралельно триває комунікація з інвесторами та робота над містобудівним розрахунком», - розповідають у департаменті містобудування.

Нагадаємо, йдеться про ділянку на вул. Садова, 2А - вул. Петлюри, куди має переїхати ринок «Любінське сяйво». Зараз ринок функціонує на території, яка не має всіх належних інженерних комунікацій.

«Ще кілька років тому було ухвалено рішення перенести ринок. Для цього за ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» було закріплено ділянку на вул. Садова, 2А - вул. Петлюри. Натомість на місці теперішньої торгівлі місто хоче облаштувати сучасний громадський простір», - додають у департаменті містобудування.

«Любінське сяйво»:рейдерська атака з Києва

Київська «Євротек» хоче забрати у Львові земельну ділянку в «Любінського сяйва»

Ринок Добробут у Львові хочуть продати за 5-10 млн євро: мерія попередила, що земля належить місту

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів