У Львові агітують торговельні мережі - Сільпо, Рукавичка, АТБ-маркет та інші - переорієнтуватися на постачальників із західної України

17:55 25 лютого 2022 р.

Фото до новини

Львівська обласна військова адміністрація спільно з представниками торговельних мереж координуватимуть свої дії заради безперебійного забезпечення мешканців області соціально значущими товарами.

Перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик провів онлайн-нараду з керівниками торговельних мереж, у межах якої розглянули питання з наявністю соціально значущих товарів у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні.

У нараді взяли участь представниками найбільших торговельних мереж, які складають 86% товарообігу роздрібної торгівлі області - ТзОВ «Альянс Маркет» (супермаркети «Арсен»), ТзОВ «Фозі Фуд» (супермаркети «Сільпо»), ТзОВ ТВК «Львівхолод» (Рукавичка), ТзОВ «Рітейл Україна» (супермаркети «Свій маркет»), ПП «Мережа – сервіс Львів» (міні-маркети «Близенько»), «Ашан», ТЦ «МЕТРО», ТОВ “АТБ-маркет”.

Як зазначив перший заступник начальника військової адміністрації, за інформацією Головного управління статистики Львівської області, у період 23.02-25.02.2022 коливання цін є незначним. Борщовий набір подорожчав всього на 2,13%, ціни на хлібобулочні і крупи (0,31%) та м'ясо-молочні продукти (-0,18%) майже не змінились. Стабільні ціни є на лікарські засоби та засоби медичного призначення (зміни 0,28%).

Також представникам торговельних мереж наголосили на необхідності переорієнтації на постачальників із Західної України та вчасного розрахунку з постачальниками за соціально значущі товари.

McDonald's припинив роботу в Україні

Торік на Львівщині торгували з Росією 94 суб'єкти підприємницької діяльності

Програму економічного патріотизму почнуть зі зменшення ПДВ на бензин і дизель

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів