У львівських комунальних підприємствах – понад 170 вільних вакансій

17:55 30 жовтня 2014 р.


Фото: infolviv.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, найбільша потреба ЛКП – у сажотрусах, покрівельниках та двірниках в центральній частині міста.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 жовтня, «Щоденному Львову», що в комунальних підприємствах нашого міста – понад 170 вільних вакансій. У повідомленні також конкретизують:

У ЛКП районів Львова наявні вільні вакансії серед двірників та робітників. Середня заробітна плата – 1350 грн у двірника (за 1 дільницю) та 1400 грн у робітника. Найбільша потреба у сажотрусах, покрівельниках та двірниках в центральній частині міста.

Так, у Шевченківському районі є вільні вакансії для 23 двірників та 7 робітників. 

Личаківський район потребує 42 працівники, серед яких 29 двірників, два майстри по поточному ремонту, два покрівельники,  енергоменеджер,  електрик, слюсар-сантехнік, електрозварювальник та сажотрус.  У Сихівському районі вільні 4 вакансії двірника, а також вакансія головного інженера в ЛКП «Бондарівка». 

У Залізничному районі – 30 вільних вакансій, серед яких майстер з експлуатації в ЛКП «Левандівка». ЛКП Франківського району також потрібні 18 двірників та 12 робітників, серед яких слюсарі, покрівельники та електрики.

Галицькому району не вистачає 21 двірника. Крім того, є вільні вакансії для 3 малярів, двох електрогазозварювальників, 3 слюсарів-сантехніків, столяра, трьох сажотрусів та 12 покрівельників».

dailylviv.com

До теми

13:47 22 вересня 2020 р.

Мікропідприємці у Львові вимагають у Києва захистити спрощену систему (відео)

Сьогодні, 22 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Захистимо спрощену систему оподаткування! Підприємці Львівщини вимагають термінового розгляду у Верховній Раді законопроєктів 3853-1(2) та 3993".

Рубрика: Економіка

20:02 21 вересня 2020 р.

На Львівщині розпочали реконструкцію третього за обсягами газосховища в Україні

На Дашавському підземному сховищі газу розпочато роботи з реконструкції установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу на виробництві. Запланована вартість реконструкції – 216,6 млн грн (з ПДВ). Роботи планують закінчити у IV кварталі 2021 року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу