У львівських комунальних підприємствах – понад 170 вільних вакансій

17:55 30 жовтня 2014 р.


Фото: infolviv.com.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, найбільша потреба ЛКП – у сажотрусах, покрівельниках та двірниках в центральній частині міста.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 30 жовтня, «Щоденному Львову», що в комунальних підприємствах нашого міста – понад 170 вільних вакансій. У повідомленні також конкретизують:

У ЛКП районів Львова наявні вільні вакансії серед двірників та робітників. Середня заробітна плата – 1350 грн у двірника (за 1 дільницю) та 1400 грн у робітника. Найбільша потреба у сажотрусах, покрівельниках та двірниках в центральній частині міста.

Так, у Шевченківському районі є вільні вакансії для 23 двірників та 7 робітників. 

Личаківський район потребує 42 працівники, серед яких 29 двірників, два майстри по поточному ремонту, два покрівельники,  енергоменеджер,  електрик, слюсар-сантехнік, електрозварювальник та сажотрус.  У Сихівському районі вільні 4 вакансії двірника, а також вакансія головного інженера в ЛКП «Бондарівка». 

У Залізничному районі – 30 вільних вакансій, серед яких майстер з експлуатації в ЛКП «Левандівка». ЛКП Франківського району також потрібні 18 двірників та 12 робітників, серед яких слюсарі, покрівельники та електрики.

Галицькому району не вистачає 21 двірника. Крім того, є вільні вакансії для 3 малярів, двох електрогазозварювальників, 3 слюсарів-сантехніків, столяра, трьох сажотрусів та 12 покрівельників».

dailylviv.com

До теми

16:55 22 квітня 2021 р.

За державний кошт проведуть інтернет до трьох тисяч сіл

Цьогоріч у Держбюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень на під’єднання до оптичного інтернету сільських громад. Насамперед йдеться про інтернетизацію соціально важливих закладів - шкіл, лікарень, ЦНАПів, бібліотек та будинків культури.

Рубрика: Економіка

14:45 22 квітня 2021 р.

Три тваринницькі підприємства на Львівщини офіційно вирощуватимуть племінних корів і свиней

20 квітня департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено виїзне засідання регіональної експертної комісії з розгляду матеріалів на присвоєння відповідного статусу суб’єкта з племінної справи у тваринництві.

Рубрика: Економіка

12:56 22 квітня 2021 р.

Червоноград, Львів, Славське: назвали найбагатші і найбідніші громади Львівщини

Для кращого розуміння фінансового становища громад, можливостей ефективного функціонування та перспектив їх розвитку департамент фінансів Львівської ОДА оцінив та сформував рейтинг громад за окремими фінансовими показниками за підсумками першого кварталу роботи.

Рубрика: Економіка

12:38 22 квітня 2021 р.

В одному з районів Львова помиють пам'ятники на 800 тис грн

Галицька районна адміністрація заплатить приватній підприємиці Оксані Луць 799 тис. грн за послуги з очищення та поточного ремонту міських пам’ятників. Йдеться про 17 об’єктів в центрі міста.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу