У львівському готелі «Дністер» стартував XIV Міжнародний економічний форум (відео)

15:03 27 листопада 2014 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, провідні міжнародні експерти та керівники українського бізнесу, представники державної та місцевої влади, відомі громадські діячі зібрались в приміщенні готелю «Дністер», аби обговорити основні економічні проблеми країни та способи їх вирішення.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову», що в готелі «Дністер» стартував XIV Міжнародний економічний форум. У повідомленні також конкретизують:

«Львів приймає XIV Міжнародний економічний форум. Сьогодні провідні міжнародні експерти та керівники українського бізнесу, представники державної та місцевої влади, відомі громадські діячі зібрались в приміщенні готелю «Дністер», аби обговорити основні економічні проблеми країни та способи їх вирішення. Триватиме Форум упродовж двох днів.

На урочистому відкритті заходу з вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, який зазначив:

«Сьогодні ми бачимо реальні результати реалізації тієї стратегії міста, яку було прийнято компанією Monitor Group, за підтримки Фонду розвитку України. І ми бачимо, що Львів, як ми того хотіли ще 3-4 роки тому, стає доброю переговорною платформою, платформою для зустрічей.

Сьогодні у Львові, окрім цього заходу, відбувається ще декілька знакових подій: Антикорупційний форум, наукова конференція, яку проводить Інститут регіонального розвитку, Туристичний Форум. І насправді ми раді, що в сьогоднішніх умовах Львів стає такою доброю базою для розробки стратегічних рішень, для зустрічей та переговорів. 

Напевно, зайве – говорити про складність сьогоднішнього часу, тому що ми живемо в умовах реальних військових дій і, безперечно, це складає відбиток на будь-які події, які відбуваються. Але дуже важливо, що навіть під час військових дій, коли більшість думок наших мешканців спрямована на те, як захистити незалежність та територіальну цілісність України, ми думаємо також і про те, якою держава буде завтра, що повинно визначати економіку, які стратегічні галузі мають домінувати в майбутньому.

Безперечно, надзвичайно важливим є те, що всі наші сьогоднішні рішення ми розглядаємо в контексті підписаної угоди між Україною та ЄС.

Сьогодні проходить процес ратифікації парламентами європейських країн, і ми, безперечно, повинні говорити про те, що бачимо Україну серед європейських країн, бачимо її членом колективної системи безпеки. Країна повинна рухатися в сторону ЄС і НАТО, і це повинно визначати ті економічні моделі, які ми будемо обговорювати, і які ми хочемо реалізовувати.

Я хотів би, щоб усі ці наші розмови в рамках Форуму закінчились добрим баченням перспектив розвитку України. І я впевнений в тому, що і Львів, і вся країна будуть процвітати».

Нагадаємо, під час Економічного форуму упродовж двох днів розглядатимуть, серед іншого, питання децентралізації влади для побудови ефективної публічної влади в Україні, дискутуватимуть про Угоду про Асоціацію з ЄС та стратегії модернізації країни до 2020, прийматимуть підсумковий документ – Декларацію. ХІV Міжнародний Економічний Форум проходитиме за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, а також Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що фінансується Європейським Союзом».


Відео: zaxid.net

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу