У львівському аеропорту зустріли стотисячного пасажира рейсу «Візз Ейр Україна» до Бергамо

14:30 28 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, 26 листопада Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького та «Візз Ейр Україна» привітали стотисячного пасажира рейсу авіакомпанії зі Львова до Мілана (Бергамо).

У прес-службі ЛМР повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову», що 26 листопада Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького та «Візз Ейр Україна» привітали стотисячного пасажира рейсу авіакомпанії зі Львова до Мілана (Бергамо). У повідомленні також конкретизують:

«Переможцем став Михайло Корилкевич з міста Дубно Рівненської області, який разом із дружиною та дітьми вирушили до Мілану на екскурсію. Окрім привітань від представників аеропорту та аплодисментів пасажирів, ювілейний пасажир отримав сертифікат від «Візз Ейр Україна» на безкоштовний переліт за одним із напрямків, які авіакомпанія пропонує з України.

Виконавчий директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького В’ячеслав Чеглатонєв зазначив із цього приводу: «Сьогоднішній день є черговою яскравою сторінкою в історії плідної співпраці між Міжнародним аеропортом «Львів» імені Данила Галицького та авіакомпанією «Візз Ейр Україна» – ми вітаємо 100 000-го пасажира рейсу Львів-Мілан (Бергамо). Задля досягнення такого значного показника знадобилося менше двох років, що свідчить про популярність даного напрямку та конкурентоспроможність цінової пропозиції авіаперевізника. Незабаром (23 грудня 2014 р.) ми будемо вітати перших пасажирів авіакомпанії «Візз Ейр Україна» на напрямку Львів-Неаполь».

Своєю чергою,комерційний директор «Візз Ейр Україна» Вадим Третяк запевнив: «Ми надзвичайно раді вітати сьогодні 100 000-го пасажира одного з наших найпопулярніших рейсів. Адже багато українців подорожують до Мілана, щоб відвідати рідних, друзів чи просто провести незабутні вихідні в цьому мальовничому італійському місті. «Візз Ейр Україна» дякує львів’янам за довіру і підтримку, і з радістю й надалі робитиме нові цікаві напрямки ближчими, а перельоти до них – доступними для своїх пасажирів». 

У прес-службі ЛМР також додали: «Варто відзначити те, що регулярні авіаперевезення з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького авіакомпанія «Візз Ейр Україна» розпочала у 2008 році, а рейс Львів-Мілан (Бергамо) стартував у 2012 році».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу