У Львівській ОДА обрали обласного бізнес-омбудсмена

16:00 6 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 6 липня, відбулось засідання координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській обласній державній адміністрації.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У межах засідання координаційно-дорадча рада обрала нового бізнес-омбудсмена області. Ним став Зеновій Бермес».

«Відповідно до рішення Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській обласній державній адміністрації, 7 березня 2018 року оголосили конкурс на громадську посаду бізнес-омбудсмена у Львівській області. Бізнес-омбудсмен в Україні – посадова особа, що займається захистом інтересів бізнесу перед органами публічної влади як всередині країни, так і за її межами», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Бізнес-омбудсмен виступає інструментом вирішення конфліктів і суперечок між владою і бізнесом, медіатором між державою та бізнес-середовищем. Він діє з метою сприяння прозорості діяльності органів державної влади, запобігання корупційним діянням та/або іншим порушенням законних інтересів підприємців», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу