У Львівській міськраді запланували подорожчання проїзду в електротранспорті

13:40 5 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

На сайті Львівської міської ради з'явився проект рішення виконавчого комітету ЛМР «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті».

У проекті рішення виконавчого комітету ЛМР «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті» пропонується встановити вартість разового квитка на проїзд у водія у міському електричному транспорті у розмірі сім гривень, а вартість разового квитка на проїзд у міському електричному транспорті у розмірі шість гривень в кіосках, «Львівелектротрансі» на вулиці Сахарова 2 та в рухомому складі смартфонами.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:05 24 січня 2020 р.

Виробники сільгосппродукції отримають часткову компенсацію

На черговій зустрічі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями анонсовано напрями державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік.

Рубрика: Економіка

20:58 23 січня 2020 р.

Депутати шести фракцій ЛМР виступили проти Садового

У четвер, 23 січня, на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати шести фракцій звернулись до міського голови Львова Андрія Садового з вимогою скасувати нещодавно встановлений тариф на проїзд в електротранспорті.

Рубрика: Економіка