У Львівській міськраді відбулися громадські слухання щодо основних показників загального фонду бюджету

18:10 13 січня 2015 р.

Фото до новини


Фото: segodnya.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, сьогодні, 13 січня, директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук відповів на пропозиції і вимоги громадськості.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 13 січня, «Щоденному Львову», що в ЛМР відбулися громадські слухання щодо показників загального фонду бюджету. В повідомленні також конкретизують:

«У Львівській міській раді відбулись громадські слухання щодо основних показників загального фонду міського бюджету м. Львова на 2015 рік. Зі своїми пропозиціями, зауваженнями та доповненнями виступила представник ГО «Центр суспільних інновацій».

Директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук відповів на пропозиції і вимоги громадськості. Зокрема він пояснив: 

«Щоквартально на сайті міської ради є звіт про виконання бюджету за 3 місяці, за 6 місяців, за 9 місяців і за рік. Бюджет – це велика кількість паперу. Як ви собі уявляєте таку кількість паперу кинути на слухання? Це нереально, тому п’ятилистка, яку ви маєте в руках – це віддзеркалення великої кількості паперу. 

Третє зауваження – нерівномірне розподілення коштів на районні адміністрації. А чому кошти мають бути розподілені рівномірно? В одному районі одна кількість відремонтованих дахів, в іншому – інша. Для цього працювали фахівці житлового-комунального господарства, районні адміністрації, які давали свої пропозиції. Все враховувалось. Гроші даються на конкретні розрахунки. 

Щодо рішення судів комунальної власності. Це не гроші на виконання рішення судів. До прикладу, один з орендарів не платить орендної плати. Що повинне робити управління комунальної власності? Звичайно, подати в суд, для чого потрібні гроші. Ось на це і заплановані вказані кошти. 

Бюджет розвитку буде прийматися через місяць, тому що зараз нема можливості включити всі об’єкти.  Питання громадських слухань. Те, що ми зараз розмовляємо, передбачено законодавством. Це чиста ініціатива депутатського корпусу і виконкому. 

Громадські слухання передбачені законодавством за звітом. Звіт нам подає казначейство, ми його публікуємо в повному обсязі на нашому сайті, публікуємо в пресі. Такі слухання проводяться, і приходить немало людей».

У великій сесійній залі ЛМР під час громадських слухань щодо основних показників загального фонду міського бюджету Львова на 2015 рік слово отримала представниця ГО «Центр суспільних інновацій», яка запропонувала, зокрема, скоротити видатки на промоцію міста. Однак, за словами керівника відділу промоції міста, ці кошти необхідні для формування та підтримки іміджу Львова, а, відповідно, створення нових робочих місць. зазначила Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста зазначила також:

«Видатки на промоцію – це та кількість гостей, яку ми можемо бачити за останні роки у нашому місті. Відділ промоції займається великою кількістю роботи і ці 608 тисяч є розплановані на різні речі: відеоматеріали, промоційні ролики про місто Львів. Це є імідж Львова, який ми формуємо протягом багатьох років.

До прикладу, ми цього року, в такий складний для нас усіх період, зреалізували проект «Ніч у Львові», коли ми вночі відкриваємо музеї, храми, галереї – за три дні близько 20 тисяч відвідувачів побували у цих установах. Ці заклади мають бути відвідувані, до них мають ходити гості міста».

Натомість заступник генерального директора готелю «Дністер» Олександра Гагаріна повідомила:

«Мені надзвичайно прикро стосовно ставлення громади до робити міської ради, і, зокрема, до відділу промоції міста. Оцей прорив, який досяг сьогодні Львів, в плані міста туристичного, я вважаю,  це величезною роботою, яка була проведена працівниками міської ради, і відділом промоції, і відділом туризму, і департаментом розвитку. Насправді на сьогодні нам заздрять усі області й міста Україні. 

Однією зі статей доходу є туристичний збір і податки. Безумовно, ці податки за рахунок розвитку власне туризму і сплачуються до міського бюджету. Це забезпечення робочих місць, це забезпечення рівня життя міста, це безумовно те, що дає можливість нам позиціонувати себе, як місто з розвиненим туризмом. Більшість країн світу роблять акцент саме на ці доходи. Я, як член робочої групи з розвитку туризму, вважаю, що потрібно віддавати належне і долучатись до таких ініціатив».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів