У Львівській ОДА пообіцяли гірникам інвестування вугільної галузі (оновлено: відео)

18:10 10 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський запевнив у четвер шахтарів: «Ми готуємо бізнес-план на отримання інвестицій з усіх можливих джерел.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський повідомив на зустрічі із шахтарями, які у четвер, 10 грудня, пікетували будівлю ЛОДА:

«У грудні фахівці Львівської облдержадміністрації спільно з ДП «Львіввугілля» готуються представити програму розвитку та інвестування вугільної сфери. Цей документ міститиме економічні та фінансові розрахунки для збільшення обсягів видобутку й переоснащення шахт області.

Безумовно, що у вугільну галузь слід інвестувати, адже від цього залежить енергетична безпеки держави. Тому, не чекаючи на кошти з державного бюджету, ми з керівництвом «Львіввугілля» розпочали розробку державної програми на фінансування модернізації шахт.

Тобто ми готуємо бізнес-план на отримання інвестицій з усіх можливих джерел. Його в подальшому подамо на розгляд профільної комісії при Кабміні. І до кінця місяця, ми плануємо завершити цей проект з відповідними фінансовими і економічними розрахунками».

Це повідомлення передали сьогодні, 10 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Ростислав Замлинський також погодився зі шахтарями, що стан гірничого устаткування на шахтах є критичним, тому інвестування у вугільну галузь Львівщини є надзвичайно актуальним.  Саме тому Львівська ОДА підготувала відповідні пропозиції щодо додаткового фінансування з держбюджету на 2016 рік.

Зокрема, щодо необхідності державної підтримки вугільної галузі – 480 млн грн та технічного переоснащення – 436 млн грн. Таку ініціативу підтримали народні депутати та Бюджетний комітет Верховної Ради України».

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу