У Китаї презентували інвестиційний потенціал Львівщини

12:30 7 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Керівник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис презентував інвестиційний потенціал Львівщини в межах «World Manufacturing Convention» та «Investment & Trade Expo».

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «World Manufacturing Convention» та «Investment & Trade Expo» відбулися в місті Хефей, провінції Аньхой в Китаї. У дискусійній панелі «Industrial Clusters and Urban Development» представники різних країн ділилися досвідом індустріалізації територій, кластеризації бізнесу та інфраструктурних перетворень. Участь в дискусії взяли Fabio Bui префект провінції Падова, Італія, заступник губернатора провінції Аньхой, міський голова міста Хефей, та керівник управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Роман Матис».

Роман Матис зазначив: «Основне повідомлення, яке я б хотів донести до представників бізнесу є те, що якщо ви орієнтовані на ринки Європейського Союзу, то для ваших компаній Україна – це новий Китай, а Львівщина - фабрика Європи. І я зараз зовсім не про конкуренцію веду мову. Внутрішній споживчий ринок Китаю досягнув неймовірних масштабів і продовжує рости. Ваші виробництва тут повинні рости і розвиватися для забезпечення потреб внутрішніх ринків. Львівщина ж може стати виробничим майданчиком, орієнтованим для роботи на ринки Європейського Союзу. Попри ряд інших фінансових переваг, ваші компанії отримають серйозне здешевлення вартості продукту за рахунок зменшення частки логістичної складової. Ми маємо позитивні досвіди співпрації з європейськими і навіть японськими компаніями, запрошуємо і китайські вивчити переваги Львівщини».

«Конференція об'єднує близько 2000 учасників міжнародних та китайських виробничих корпорацій. Конференцію відвідали більше 200 компаній зі списку «Fortune 500» та інші передові світові виробники. У конференції взяли участь провідні посадові особи центрального уряду, анхойського уряду провінції та експерти з провідних китайських та міжнародних академічних центрів досконалості, почесним гостем конференції виступив колишній Президент Федеративної Республіки Німеччини Крістіан Вульф», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

13:52 11 червня 2021 р.

У Львові підприємці з Городоцької остерігаються забудовників території мотозаводу

У Львові тривають обговорення між теперішніми підприємцями і майбутніми забудовниками з території мотозаводу. Це вже третя зустріч щодо змін до детального плану на Городоцькій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу