У Києві знайшли заміну вантажним перевезенням через українсько-польський кордон

16:40 16 лютого 2024 р.

Фото до новини

Альтернатива західному кордону - це річкові перевезення Дунаєм.

Українські експортери та перевізники знову стикаються з блокуванням пунктів пропуску на західному кордоні. Альтернативний логістичний маршрут з України в ЄС  - річкові перевезення Дунаєм. Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, пише DailyLviv.com.

Національний перевізник ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство» (УДП) вже готується до запуску баржевих контейнерних караванів на Середній та Верхній Дунай. 

Читайте також: Жахлива статистика вантажних перевезень на західному кордоні України

Пароплавство пропонує доставлення контейнерів до дунайських портів Болгарії, Сербії, Угорщини, Словаччини, Австрії, Німеччини та до румунського порту Констанца. 

Крім перевезення, компанія забезпечує зберігання та перевалку в українських портах, організацію перевалки в портах вивантаження. 

Держкомпанія вже почала консультації з перевізниками щодо залучення необхідної кількості контейнерів, необхідних для формування перших караванів.

Минулого року УДП реалізувало масштабну ремонтну програму – в експлуатації 25 одиниць самохідного флоту (20 в резерві) та понад 200 барж. Тож ресурсів і можливостей, щоб перехопити потік контейнерів з автотранспорту, у компанії достатньо.

Читайте такожТри новації для міжнародних перевізників при перетині кордону

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів