Жахлива статистика вантажних перевезень на західному кордоні України

09:46 10 грудня 2023 р.

Фото до новини

Блокування вантажних перевезень суходолом у країнах-сусідах викликає пряму аналогію з блокуванням росією морських перевезень.

Укртрансбезпека поінформувала про кількість вантажних і пасажирських транспортних засобів, що перетнули кордон за допомогою системи електронної черги за попередню добу з 00:00 до 23:59 9 грудня, пише DailyLviv.com.

Графік руху автобусів залишається незмінним, запевняє Укртрансбезпека. Пасажирським перевізникам, що зареєструвались в онлайн-черзі, варто приїздити до пункту пропуску у передбачений автобусним маршрутом час. У тестовому періоді система не пропонуватиме час заїзду на пункт пропуску для автобусів.

Вантажні перевізники продовжують потерпати від блокування кордону Польщі з Україною групою проросійських польських протестувальників. 

Стало відомо, що з 11 грудня кордон з Україною розпочнуть блокуватимуть ще й угорські перевізники. Протестувальники хочуть своєю акцією привернути увагу Європейської комісії та уряду Угорщини до "серйозних наслідків угоди між ЄС, Україною та Молдовою", яка нібито лібералізує автоперевезення та ставить багато угорських підприємств у скрутне становище.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів