У Глинянах 10 років будували каналізаційні мережі та очисні споруди. Лише цьогоріч витратили понад 2 млн грн

19:14 23 листопада 2023 р.

Фото до новини

Для завершення робіт цього року з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища надали 1,9 мільйона гривень та з місцевого бюджету – 0,493 мільйона гривень.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Загальна кошторисна вартість робіт згідно з проєктною документацією складає понад 41 мільйон гривень. Загалом на реалізацію проєкту були залучені кошти державного та місцевого бюджетів, а також обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Для завершення робіт у цьому році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища виділили кошти у сумі 1,9 мільйона гривень та з місцевого бюджету – 0,493 мільйона гривень.

Читайте також: У каналізації знайшли обгорілі банкноти євро і фунтів стерлінгів

В результаті реалізації проєкту прокладені каналізаційні мережі завдовшки 5 км, облаштовані 5 каналізаційно-насосних станцій, встановлені системи очищення стічних вод потужністю 350 м3/добу з можливістю у подальшому збільшення потужностей до 1000 м3/добу. Своєю чергою це забезпечить усунення забруднення неочищеними стічними водами ґрунтів та р. Перегноївка притоки р. Полтва, яка належить до басейну р. Західний Буг.

«Завершення проєкту дає можливість понад 1500 мешканців міста Глиняни під’єднатися до централізованої каналізаційної мережі. Крім того, каналізуванням буде забезпечено міську поліклініку, школу, притулок, музичну школу, дитячий садочок, державні установи та приватну компанію «ЕНЕРДЖІ». Побутові стічні води будуть проходити належне очищення на нових очисних спорудах. У результаті впровадження заходу буде забезпечено комфортні умови проживання для населення, покращення екологічного стану міста та річок басейну Західного Бугу», – зазначила т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Оксана Війтик.

Як писав DailyLviv.com, загальна кошторисна вартість робіт каналізаційних мереж та очисних споруд в м. Глиняни, які  розпочали у 2014 році, згідно з проєктною документацією складає 41 687,52 тисячі гривень.

Нагадаємо, трьом громадам на Львівщині порекомендували не витрачати гроші на каналізацію, спортмайданчик, фасад.

Читайте такожУ Львові в каналізацію кидають взуття, будматеріали і навіть шини

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів