Трьом громадам на Львівщині порекомендували не витрачати гроші на каналізацію, спортмайданчик, фасад

20:54 17 листопада 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні, 17 листопада, у Львівській ОВА відбулося п’яте засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

У межах засідання робочої групи розглянули 11 закупівель.

Під час засідання заслухали представників 7 громад щодо 11 закупівель: Львівської, Боринської, Великомостівської, Грабовецько-Дулібівської, Дрогобицької, Новояворівської та Стрийської.

За результатами засідання робоча група вирішила рекомендувати під час найближчих сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану»:

Великомостівській громаді: на реконструкцію каналізаційних очисних споруд на суму 36,4 млн грн;

Грабовецько-Дулібівській громаді: на будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на суму 2,2 млн грн.

Також робоча група доручила Західному офісу Державної аудиторської служби України та правоохоронним органам здійснити контроль у межах своєї компетенції частини закупівель, розглянутих сьогодні. 

Окрім того, як повідомили під час засідання, закупівлю капітального ремонту фасаду Новояворівського ЗДО №1 на суму 6,1 млн грн планують скасувати.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 24 листопада. 

"Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань" ,- наголошують у ЛОВА.

Нагадаємо, 3 листопада у ЛОВА розглянули 18 некритичних закупівель, відмовилися лише від двох.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів