У 13-ти районах Львівщини не буде філій ПАТ "Львівгаз" (доповнено) | Новини Львова

У 13-ти районах Львівщини не буде філій ПАТ "Львівгаз" (доповнено)

15:29 7 жовтня 2013 р.

  • 4

ПАТ " Львівгаз" закриває 13 філій - управлінь з експлуатації газового господарства, повідомила компанія в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку .

Про це інформує Інтерфакс-Україна.

Ліквідації, зокрема , підлягають: Сокальське , Радехівське , Кам'янка - Бузьке , Старосамбірське , Мостиськах , Городоцьке , Жовківське , Бориславське , Жидачівського, Перемишлянське , Миколаївське , Бродівське і Золочівське управління по експлуатації газового господарства .

Фахівець із зв'язків з громадськістю ПАТ "Львівгаз" Оксана Ростикус не змогла прокоментувати цю новину. Вона наголосила, що зараз діє 20 філій підприємства на Львівщині і ніяких наказів про їх ліквідацію немає.

Згодом, голова правління ПАТ "Львівгаз" Володимир Зленко підтвердив інформацію про скорочення 13 філій. І додав, що відтак на три райони, наприклад, Буський, Золочівський і Бродівський, буде одна філія. Тобто в районах залишиться сім філій. Робиться така оптимізація, за словами Володимира Зленка, заради економії. Скільки буде скорочено працівників у ПАТ "Львівгаз" наразі повідомити В. Зленко не зміг.

Нагадаємо, що "Львівгаз " обслуговує розподільні газові мережі на території Львівської області, надає послуги з газифікації , поставляє природний газ.

dailylviv.com

Коментарі(4)

сдобнов

01:08 12 березня 2015 р.

Відповісти

Треба ще може більше філій ліквідувати,ще купим Туарег не тільки для Зленка,а й ще для того злодія Короля і Сдобного. Купка підарасів має зарплати по 100 000,а слюсарі по 1000.Щоб отримати ту всю підарасню ,звільняють трудовий колектив,спеціалістів,на роботу за бабки беруть східняків як в Дрогобичі ,або малолітніх як в Буську чи злодіїв як в Стрию зам. щоб розкрадати майно.

Золочів

21:51 27 грудня 2014 р.

Відповісти

Читав статю про голову правління Львівгазу Зленка і його недоносків на сайті журналу Кримінального чтива де розсекречують як Зленко має руске громадянство,переселає кошти на інші фірми,а людей масово звільняє.Де люстраційний комітет,чому міліція і СБУ незаарештує руского сепаратиста який ціленамірено обкрадає українське підприємство і доводе Львівгаз до ручки щоб у Львові виникли масові заворушення працівників,щоб у Львові було знищено газову систему. Я був шокований почитавши цю статю в журналі,а після натрапив і на цю.От чому травляться люди.

філія

01:38 12 січня 2014 р.

Відповісти

Так чекали Зленка,думали що попередні погані,а тут реорганізація.Зленко нічого не рішає,там всім керує Король(тут все зрозуміло).

гарик

20:25 17 лютого 2015 р.

Відповісти

доречі а що там зі Зленком ???. кажуть що його повязали чи шьють кримінал ? давно пора сепаратистів або тих хто ііх підтримуе заграти.

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка