ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького» судиться з Львівською міськрадою

11:50 11 листопада 2014 р.


Фото: giga.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького» подало позов до суду з метою зобов’язати управління комунальної власності включити нежитлові приміщення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації способом викупу.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову»:

«Львівська міська рада ще 5 липня 2007 року прийняла ухвалу №994 про ліквідацію державних комунальних підприємств. На виконання цієї ухвали управління комунальної власності розпочало процес їх ліквідації.

Одним з них є Державне комунальне підприємство «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького». Але від ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького», створеного з членів Державного комунального підприємства, поступило звернення щодо приватизації об’єкта способом викупу.

Начальник управління комунальної власності Львівської міської ради Інна Свистун розповідає:

«Кінотеатр імені Богдана Хмельницького був створений у непристосованому приміщенні, яке є частиною житлового будинку, що знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 11. Колись у минулому кінотеатр функціонував. Але вже тривалий час він не використовується.

Внаслідок того, що приміщення не доглянуте, технічний його стан погіршується, проходить процес руйнування будинку в цілому. Місто зацікавлене в тому, щоб це приміщення якомога швидше отримало власника, який буде дбати про приміщення, бо це піде на користь будинку в цілому. 

Найкращий спосіб отримати власника для будь-якого приміщення – це продати той чи інший об’єкт на конкурентних засадах. Бо це передбачає максимально можливе надходження коштів до бюджету, дає можливість долучитися усім охочим до цього процесу і, відповідно, забезпечує прозорість самої приватизації». 

У процесі проведення процедури ліквідації Державного комунального підприємства «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького» поступило звернення ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького» щодо приватизації об’єкта способом викупу. Але цей спосіб можна застосувати в тому разі, якщо суб’єкт має договір оренди на нежитлові приміщення. Тому управління комунальної власності відмовило ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького», яке не мало жодних юридичних підстав на приватизацію об’єкта способом викупу, через відсутність договору оренди на ці приміщення.

Тоді ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького» подало позов до суду з метою зобов’язати управління комунальної власності включити нежитлові приміщення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації способом викупу, аргументуючи це тим, що Львівська міська рада у 2000 році прийняла ухвалу про приватизацію об’єкту.  Однак Інна Свистун пояснює: «Це не відповідає дійсності, оскільки у 2003 році було прийнято рішення від 19.12.2003 №1092 «Про програму функціонування кінотеатрів м. Львова», в якому передбачено приватизацію кінотеатру конкурсним способом. Тому всі кроки, які здійснюються ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького», виглядають на спроби захоплення комунального майна у непередбачений законодавством спосіб». 

Суд, який повинен був розглядати справу за позовом ТзОВ «Кінотеатр імені Богдана Хмельницького» про включення нежитлових приміщень до переліку об’єктів на приватизацію способом викупу, відбувся 5 листопада 2014 року. Управління комунальної власності подало клопотання про відвід судді, оскільки цим же суддею вже розглядалася справа за позовом фізичної особи Р. Бекесевича (директора кінотеатру) щодо визнання дій управління комунальної власності протиправними, які порушують його права.

Оскільки ці справи пов’язані і суд вже висловив свою правову позицію щодо цього питання, управління комунальної власності скористалося своїм правом, передбаченим чинним законодавством, на подачу заяви про відвід судді. 5 листопада 2014 року ця заява була задоволена судом». 

dailylviv.com

До теми

19:25 17 серпня 2022 р.

Пільгову транспортну картку ЛеоКарт можна отримати впродовж 15 хвилин

У ЛКП «Львівавтодор» нагадують пільговикам, які ще не подавали документи на отримання пільгової транспортної картки «ЛеоКарт», що процес її оформлення є справді швидким: картку можна отримати вже за 15 хвилин після подачі пакета документів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу