Цього року казначейство не проплатило на ремонт тротуарів у Львові жодної копійки | Новини Львова

Цього року казначейство не проплатило на ремонт тротуарів у Львові жодної копійки

17:48 23 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: skyscrapercity.com

Про це інформує сьогодні, 23 жовтня, прес-служба міської ради.

За інформацією департаменту фінансової політики ЛМР, станом на 23 жовтня Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова на суму 65 млн. 604 тисячі грн. Зокрема, не перераховує понад 30 млн грн. до спеціального фонду міського бюджету розвитку.

Ще понад 15,6 млн. грн. складає заборгованість до загального фонду. З них на 8 млн. 455 тисяч грн. не виконують платіжних доручень районних адміністрацій: 826 тисяч грн. – на поточний ремонт житлового фонду, 7 млн. 261 тисячу грн. – на поточний ремонт доріг та санітарну очистку, а 367 тис грн. – на придбання піскосуміші.  

Голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко також скаржиться: 

«Загалом по району маємо понад 4,2 млн грн., які не перераховує казначейство. Це кошти і на ремонт доріг, і на капітальний ремонт житлового фонду та підготовку до зими. Така ж ситуація і з коштами на піскосуміш. А на ремонт тротуарів казначейство не виконало цьогоріч ще жодних платіжних доручень».

Як повідомляв «ЩЛ», казначейство не має грошей навіть для Президента; блокує навіть оплату рентгенапарата для дитячої лікарні; у Львові через блокування казначейством платежів призупинили ремонти вулиць; на прийом до керівника Державної казначейської служби України Сергія Харченка просилися з приводу блокування ним платежів дев’ять членів міжфракційного парламентського об’єднання «Львівщина», але, як повідомили вони, зіткнулися з його хамською та неадекватною поведінкою.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу