Ціна на картоплю у Львові просіла на 15%, хоча є рекордно високою

20:24 8 грудня 2019 р.

У листопаді на майданчику для торгівлі з автомобілів ОРСП «Шувар» було продано 6,7 тисячі тонн картоплі. Стільки ж картоплі було продано на «Шуварі» і в жовтні.

Станом на  кінець першої декади грудня картоплю на ОРСП « Шувар» пропонують по 7-9 грн.

Про це інформує пресслужба гуртового ринку "Шувар".

Від початку листопада ціни просіли мінімум на 15%, хоча дотепер вони залишаються рекордно високими.

У листопаді в 2 рази в Україні знизився попит на імпортну картоплю, повідомляють в Держстаті. В  останній місяць осені країна імпортувала  46 тис. тонн картоплі. Для порівняння  у жовтні обсяг імпорту становив  92,5 тис. тонн.  Загалом від початку сезону Україна імпортувала більше 186 тис. тонн картоплі, що є рекордом за всі роки незалежності. Нагадаємо,  попередній рекорд з імпорту  було встановлено  в сезоні 2013 / 2014 років, тоді Україна імпортувала  близько 20  тис. тонн картоплі.

«Падіння імпорту у листопаді було очікуваним. Вже у кінці жовтня ціни на картоплю почали знижуватися по всій країні  і за рахунок цього стало менше  бажаючих  імпортувати.  В тім загальна пропозиція картоплі на ринку не зменшилась,  змінилась хіба що її структура за рахунок збільшення частки вітчизняної продукції.  Рік тому ситуація з цінами була зворотною:  на ринку продавалась  виключно вітчизняна продукція, вартість її була мінімум в 2 рази меншою, в тім саме з середини листопада  2018 року ціни  на картоплю почали впевнено рухатись вгору», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «аналітика» ОРСП «Шувар».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу