Ціна на картоплю у Львові просіла на 15%, хоча є рекордно високою

20:24 8 грудня 2019 р.

  • 0

У листопаді на майданчику для торгівлі з автомобілів ОРСП «Шувар» було продано 6,7 тисячі тонн картоплі. Стільки ж картоплі було продано на «Шуварі» і в жовтні.

Станом на  кінець першої декади грудня картоплю на ОРСП « Шувар» пропонують по 7-9 грн.

Про це інформує пресслужба гуртового ринку "Шувар".

Від початку листопада ціни просіли мінімум на 15%, хоча дотепер вони залишаються рекордно високими.

У листопаді в 2 рази в Україні знизився попит на імпортну картоплю, повідомляють в Держстаті. В  останній місяць осені країна імпортувала  46 тис. тонн картоплі. Для порівняння  у жовтні обсяг імпорту становив  92,5 тис. тонн.  Загалом від початку сезону Україна імпортувала більше 186 тис. тонн картоплі, що є рекордом за всі роки незалежності. Нагадаємо,  попередній рекорд з імпорту  було встановлено  в сезоні 2013 / 2014 років, тоді Україна імпортувала  близько 20  тис. тонн картоплі.

«Падіння імпорту у листопаді було очікуваним. Вже у кінці жовтня ціни на картоплю почали знижуватися по всій країні  і за рахунок цього стало менше  бажаючих  імпортувати.  В тім загальна пропозиція картоплі на ринку не зменшилась,  змінилась хіба що її структура за рахунок збільшення частки вітчизняної продукції.  Рік тому ситуація з цінами була зворотною:  на ринку продавалась  виключно вітчизняна продукція, вартість її була мінімум в 2 рази меншою, в тім саме з середини листопада  2018 року ціни  на картоплю почали впевнено рухатись вгору», - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту «аналітика» ОРСП «Шувар».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:12 17 січня 2020 р.

Засновник найбільшого ринку сільгосппродукції в Західній Україні запропонував три кроки до ринку землі

Сьогодні, 17 січня, у Львівському пресклубі засновник групи компаній «Шувар» і найбільшого у Західній Україні гуртового ринку сільськогосподарської продукції Роман Федишин розкаже про три важливі кроки до запровадження в Україні цивілізованого ринку землі.

Рубрика: Економіка

20:39 16 січня 2020 р.

Зі Львова планують авіарейси в Португалію, Норвегію, Фінляндію, Китай

Львівський міжнародний аеропорт імені Данила Галицького розширює географію рейсів. Цього літнього сезону буде відкрито рейси зі Львова в Іракліон, Батумі, Бургас та Барселону.

Рубрика: Економіка

17:15 16 січня 2020 р.

Перереєстрація закладів може щороку позбавляти бюджет Львова ста мільйонів гривень

Львівська міська рада наголошує , що зміна адреси реєстрації підприємств, закладів, установ та організацій Львівської обласної ради не має законних підстав, призводить до розбалансування місцевих бюджетів та наносить суттєвої шкоди міському бюджету, а відтак – і територіальній громаді Львова.

Рубрика: Економіка