Транспортні картки пільговикам у Львові видаватимуть у найближчих до них пунктах

18:59 13 січня 2022 р.

Пільгові транспортні картки «ЛеоКарт» мешканцям, які попередньо подавали документи, видаватимуть у найближчих для них пунктах видачі.

Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, зараз для максимальної зручності пільговиків відпрацьовують алгоритм видачі карток. А також працюють над можливістю доставки карток додому – тим пільговикам, які цього дійсно потребують.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише  Dailylviv.com

«Мережа видачі карток велика – 17 пунктів. Деякі картки логістично потрапили в ті чи інші локації, бо не завжди співпадають адреси реєстрації та проживання людей, а також локація подачі документів. Зараз ми працюємо над механізмом, щоб місце видачі карток людям, які попередньо зверталися, було якомога зручнішим», - сказав Олег Забарило.

Як уточнив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, зараз картки для видачі відсортовуватимуть не тільки за прізвищами в алфавітному порядку, а й за місцем реєстрації та подачі документів.

«Ми відсортовували картки за прізвищами в алфавітному порядку і зараз бачимо, що ці моменти треба підкорегувати. До кол-центру надійшла інформація, що документи подали в одному районі, а картку отримувати треба в іншому - і ми зразу реагуємо. Стараємось зробити максимально комфортний режим отримання карток для цієї категорії людей», - сказав Микола Власюк.

Нагадаємо, усім мешканцям, котрі раніше подали документи та ще очікують на свої пільгові картки, планують видати їх до кінця січня. На сьогодні є можливість видавати до 5 тис. карток щодня. А з лютого картки планують видавати в основному в форматі «прийшов-подав-отримав», тобто на місці впродовж 10-15 хв.

Також мешканцям наголошують: забирати картки слід виключно після отримання відповідного повідомлення, та приходити у певний пункт видачі та у вказаний день і час.

На сьогодні мешканцям, котрі звертались попередньо, видано понад 12 тис. пільгових карток «ЛеоКарт».

60 грн за транспортну картку платять пільговики з-поза меж Львівської МТГ

У громадському транспорті Львова запрацювали пільгові картки

У Львові проїзд у громадському транспорті оплачуватимуть у мобільному додатку

Нові тарифи на проїзд у громадському транспорті Львова: останні консультації

dailylviv.com

До теми

16:45 24 січня 2022 р.

У Львові судитимуть підприємців, які в угодах з міськрадою завищували витрати на вивезення сміття

Розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом з підприємцями-субпідрядниками, що фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Рубрика: Економіка

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу