Товарообіг на Львівській митниці перевищив $3 млрд.

16:31 7 жовтня 2013 р.

  • 0

Про це повідомляє сьогодні, 7 жовтня, прес-служба обласного управління міністерства доходів.

За її інформацією, впродовж січня-вересня 2013 року зовнішньоекономічні операції в зоні діяльності Львівської митниці здійснювали понад дві з половиною тисячі суб’єктів господарювання. А товарів  вони перемістили за цей час через митний кордон України на суму понад $3 млрд. дол. США. 

Причому з цієї кількості імпортовано на суму понад $2 млрд., експортовано майже на $1 млрд. А порівняно з аналогічним періодом 2012 року цей обсяг збільшився на 11%.

При цьому імпорт збільшився на 10%, а експорт – на 13%. Прес-служба обласного управління міністерства доходів запевняє:

«Такі високі показники у напрямі сприяння зовнішньоекономічній діяльності митниця забезпечила завдяки спрощенню митних формальностей, запровадженню процедури електронного декларування». Так, на сьогодні майже 90% митних декларацій оформляється за процедурою електронного декларування. Кількість митних оглядів зменшено до 10%, а середній час оформлення експортної митної декларації – 51 хв., імпортної – 1 год. 40 хв.».

 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу