Територіальні громади Львівщини одержать 200 млн грн акцизного податку з пального

17:20 29 вересня 2021 р.

Фото до новини

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову про затвердження часток відрахування територіальним громадам акцизного податку з пального у другому півріччі цього року.

Ці частки залежать від обсягів реалізації пального на відповідних територіях у січні-червні. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Днями постанову опублікують, а кошти надійдуть уже в першій половині жовтня (казначейські органи мають два тижні на перерахування податку після опублікування постанови Уряду).

«За нашими підрахунками, громадам Львівщини за третій квартал надійде близько 200 млн грн акцизного податку. Після цього податок надходитиме вже у звичному режимі, тобто, щодня», - зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Рішення Уряду забезпечить щоденний розподіл частини акцизного податку з пального між бюджетами місцевого самоврядування у другому півріччі 2021 року, а також дозволить розподілити між місцевими бюджетами 2,6 млрд грн податку, які станом на 28 вересня 2021 року вже накопичились на казначейському рахунку.

Реалізація цього рішення позитивно вплине на розвиток регіонів та надасть можливість для їх належного фінансового забезпечення.

На Львівщині підрахували, скільки громади отримають додаткових грошей від продажу пального

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини