Територіальні громади Львівщини одержать 200 млн грн акцизного податку з пального

17:20 29 вересня 2021 р.

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову про затвердження часток відрахування територіальним громадам акцизного податку з пального у другому півріччі цього року.

Ці частки залежать від обсягів реалізації пального на відповідних територіях у січні-червні. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Днями постанову опублікують, а кошти надійдуть уже в першій половині жовтня (казначейські органи мають два тижні на перерахування податку після опублікування постанови Уряду).

«За нашими підрахунками, громадам Львівщини за третій квартал надійде близько 200 млн грн акцизного податку. Після цього податок надходитиме вже у звичному режимі, тобто, щодня», - зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Рішення Уряду забезпечить щоденний розподіл частини акцизного податку з пального між бюджетами місцевого самоврядування у другому півріччі 2021 року, а також дозволить розподілити між місцевими бюджетами 2,6 млрд грн податку, які станом на 28 вересня 2021 року вже накопичились на казначейському рахунку.

Реалізація цього рішення позитивно вплине на розвиток регіонів та надасть можливість для їх належного фінансового забезпечення.

На Львівщині підрахували, скільки громади отримають додаткових грошей від продажу пального

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу