Темпи наповнення місцевих бюджетів на Львівщині зменшилися

14:10 25 квітня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

За підсумками першого кварталу року, доходи місцевих бюджетів Львівської області сягнули 9,1 млрд. гривень.

У прес-службі Львівської обласної ради повідомили в середу: «Сьогодні, 25 квітня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус взяв участь у засіданні колегії Львівської ОДА, під час якого розглянули питання наповнення місцевих бюджетів за перший квартал 2018 року та механізми правового регулювання земель сільськогосподарського призначення на території області. Як стало відомо, темпи відриву Львівської області від загальноукраїнської ситуації щодо наповнення місцевих бюджетів дещо зменшилися».

«Зокрема, а підсумками першого кварталу року, доходи місцевих бюджетів області сягнули 9,1 млрд. гривень. Відтак маємо приріст лише 9% до факту минулого року», – розповіли також в облраді.

«Отож, для покращення динаміки наповнення бюджетів області в ІІ-ІV кварталах відповідальним структурам доручено посилити роботу щодо детінізації економіки, зокрема легалізації праці найманих працівників, а також провести оптимізацію структур бюджетних установ. Головне завдання, яке поставлене керівникам територій, за результатами першого півріччя привести всі місцеві бюджети до рівня виконання планових показників», – поінформували також в облраді

«Другим питання порядку денного присутні обговорили питання конкретних кроків щодо унеможливлення незаконного використання земель сільськогосподарського призначення на Львівщині. Зокрема, наголошено на відповідальності органів державної влади та місцевого самоврядування за неоформлення земель сільськогосподарського призначення та затягування цього процесу», – повідомили також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

15:50 19 жовтня 2021 р.

Назвали чотири країни-лідери, звідки Львівщина завозить товари

У січні-серпні 2021 року експорт товарів суб’єктів господарювання Львівської області становив 1799,3 млн дол. США, імпорт – 2837,5 млн дол. Порівняно з січнем-серпнем 2020 року експорт збільшився на 29,2%, імпорт – на 35,0%.

Рубрика: Економіка

12:36 19 жовтня 2021 р.

У трьох західних областях угоди про купівлю-продаж землі укладають переважно у приватних нотаріусів

Нотаріуси Львівської, Рівненської та Волинської областей уклали 1662 договорів щодо відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Рубрика: Економіка

15:41 18 жовтня 2021 р.

Дорогу від Кагуї до Раковця закатали асфальтом

В області завершили роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Загір'я – Суха Долина (Київ – Чоп) на ділянці від с. Кагуї до с. Раковець.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу