Світовий банк придбає частину українського

16:00 8 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

У Національному банку України очікують, що Міжнародна фінансова корпорація (IFC), яка входить до структури Світового банку, планує найближчим часом увійти в капітал державного Укргазбанку.

Про це, як повідомило «Громадське телебачення», розповіла у відповідь на запитання його журналістки заступниця голови НБУ Катерина Рожкова . За її словами, «Мінфін працює на сьогоднішній день з IFC стосовно входження у капітал Укргазбанку».

Катерина Рожкова зазначила: «Це дійсно подія, яка має статися найближчим часом. Це буде перша угода і перший реалізований крок щодо того, як держава скорочує свою частку у банківському секторі».

«Держава також працює над тим, аби залучити приватних інвесторів до решти трьох державних банків. Зокрема, для того, аби залучити інвесторів до Ощадбанку потрібно, щоб цей банк увійшов до системи гарантування вкладів фізичних осіб», – поінформувала також заступниця голови НБУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:18 19 листопада 2019 р.

Тіньовий рибний ринок наблизився до 6 мільярдів гривень

За неофіційними даними, сьогодні незаконний вилов риби перевищив офіційний, і становить 80 тисяч тонн на рік. Щодня з наших водойм незаконно виловлюють понад 400 тонн водних живих ресурсів. Тіньовий рибний ринок наблизився до 6 мільярдів гривень.

Рубрика: Економіка

09:30 19 листопада 2019 р.

Долар подешевшав на вісім копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 24,1372 гривні за долар (у понеділок – 24,2201) та 26,6981 – за євро (напередодні – 26,7245).

Рубрика: Економіка