Світовий банк позичить Україні 350 мільйонів доларів США | Новини Львова

Світовий банк позичить Україні 350 мільйонів доларів США

01:00 28 червня 2020 р.

  • 1

Ці кошти підуть на підтримку реформ для економічного відновлення і на пом'якшення наслідків епідемії COVID-19.

Рада виконавчих директорів Світового банку у п'ятницю, 26 червня, ухвалила рішення про надання Україні 350 мільйонів доларів США в рамках проєкту "Перша позика на політику розвитку в сфері економічного відновлення" (ППР) з метою підтримки реформ, важливих для економічного відновлення, повідомляє пресслужба Світового банку.

Серед реформ, які підтримуються в рамках проєкту: зміцнення земельного та кредитного ринків шляхом створення ефективного ринку сільськогосподарських земель та врегулювання проблемних кредитів у державних банках; підтримка демонополізації та антикорупційних інституцій, а також реструктуризація газового сектору; посилення системи соціального захисту для підтримки людей похилого віку, які є особливо вразливими до COVID-19.

Кожти будуть надані через Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР), який є структурним підрозділом Світового банку.

У Світовому банку уточнили, що ця перша позика є однією із двох запланованих. Як очікується, друга позика в рамках ППР буде спрямована на надання підтримки у розробці додаткового важливого законодавства в сфері земельної реформи та подальше підсилення пенсійних виплат вразливому населенню похилого віку.

ППР є частиною посиленої підтримки, яку Україні надає Світовий банк для запровадження заходів щодо подолання наслідків COVID-19 та доповнює додаткове фінансування в 135 мільйонів доларів на проєкт "Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей" та в 150 мільйонів доларів на проєкт "Модернізація системи соціальної підтримки населення України", яке було нещодавно схвалене Світовим банком.

Також готується пакет додаткової допомоги, що матиме безпосередній вплив на бенефіціарів з метою пом'якшення наслідків для найуразливіших верств населення.

Після того, як Україна приєдналася до Світового банку у 1992 році, допомога Банку становила приблизно 14 мільярдів доларів в рамках понад 80 проєктів та програм, зазначається в пресрелізі Світового банку.

Про це повідомило DW.

Коментарі(1)

Тінь

03:56 28 червня 2020 р.

Відповісти

Хай пробачають мені добродії зі Світового банку та з його МБРР й з усього МВФ але для масштабів України 350 мільйонів доларів США це як зголоднілому яблучко - гарно й смачно проте від голодної смерті не врятує ... І хай пробачають ці ж добродії мені вдруге і ще більше - але якщо вони профінансували проекти в Україні на майже 14 мільярдів доларів США, то вони і мали би відслідковувати й контролювати рух і використання цих грошей лише за призначенням. Відповідально заявляю - все життя мешкаю в Україні і ніколи не бачив цих грошей - і тому маю повне право мати власну думку на кшталт "А чи не поділили ці грошики зацікавлені особи звідтам і тутка ... ???" Що станеться з цими 350 мільйонами - скоро дізнаємося ...

До теми

18:43 8 липня 2020 р.

У Львові заохочують пільговиків користуватися громадським транспортом 5 годин

Міський голова Львова попросив усіх пільговиків користуватись транспортом з 11 до 16 години, щоб дати можливість працівникам приїхати на роботу та повернутися додому.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

МЗС просить авіакомпанії не продавати квитки у країни, в які українці не можуть в'їхати

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

У Львові провели обшуки у секссалоні, що працював як масажний

В Україні за 5 грн 10 коп можна зректися батька

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу