Стало відомо, скільки львів'ян довіряє олігархам

13:40 29 жовтня 2019 р.

Найбільше львів'яни довіряють дрібним та середнім підприємцям (понад 60%), найменше – олігархам (8%).

Такими є результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» упродовж 4-14 жовтня 2019 року серед мешканців Львова.

- Власникам великих підприємств швидше не довіряють, аніж довіряють (рівень довіри до них 33%, недовіри – 48%). Відносно менше довіряють різним категоріям бізнесменів найстарші, бідні та ті, хто не хоче мати власної справи,- каже керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

За йогго словами, 37% опитаних зазначили, що хочуть мати власну справу, займатися підприємництвом. 14% – заявили, що вже мають бізнес. Натомість 46% заявили, що не мають такого бажання. Найбільше тих, хто має бажання започаткувати підприємницьку діяльність серед молодших опитаних. Третина тих, хто вважає себе забезпеченим, вже мають власний бізнес.

- Найпопулярнішим напрямком підприємництва серед тих, хто хоче мати власну справу, є торгівля (33%). 14% хотіли би мати бізнес у сфері туризму, 13% – у сфері розваг та відпочинку, 11% – у сфері громадського харчування, 10% – у будівництві та ремонті. По 8% хотіли б мати справу у сфері транспортних послуг та логістики, індустрії краси та здоров’я, готельного бізнесу, маркетингу та реклами, IT-сфери, освітніх послуг. По 4-6% бачать свій бізнес у медичних послугах, пошитті та ремонті одягу, фермерстві, автосервісі, ріелторській діяльності та виробництві побутових речей, - наголошує Олексій Антипович.

Довідка

Аудиторія: мешканці Львова від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 4-14 жовтня 2019 р.

dailylviv.com

До теми

18:57 27 липня 2021 р.

Мостиський сухий порт став 9-им індустріальним парком на Львівщині: пріоритетні галузі

Сьогодні, 27 липня, індустріальний парк «Мостиський сухий порт» включили до офіційного реєстру індустріальних парків України. Інформують у відділі інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Економіка

16:24 27 липня 2021 р.

Поліція Львівщини відмовилася купувати бронеавтомобіль за 3,26 млн грн. Названо причину

Головне управління Національної поліції у Львівській області розірвало договір із ТОВ «Реформ» на закупівлю автомобіля для оперативного реагування. Львівське управління поліції замовило бронеавтомобіль за 3,2 млн грн у тендерних махінаторів

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу