Стало відомо, скільки львів'ян довіряє олігархам

13:40 29 жовтня 2019 р.

  • 0

Найбільше львів'яни довіряють дрібним та середнім підприємцям (понад 60%), найменше – олігархам (8%).

Такими є результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» упродовж 4-14 жовтня 2019 року серед мешканців Львова.

- Власникам великих підприємств швидше не довіряють, аніж довіряють (рівень довіри до них 33%, недовіри – 48%). Відносно менше довіряють різним категоріям бізнесменів найстарші, бідні та ті, хто не хоче мати власної справи,- каже керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

За йогго словами, 37% опитаних зазначили, що хочуть мати власну справу, займатися підприємництвом. 14% – заявили, що вже мають бізнес. Натомість 46% заявили, що не мають такого бажання. Найбільше тих, хто має бажання започаткувати підприємницьку діяльність серед молодших опитаних. Третина тих, хто вважає себе забезпеченим, вже мають власний бізнес.

- Найпопулярнішим напрямком підприємництва серед тих, хто хоче мати власну справу, є торгівля (33%). 14% хотіли би мати бізнес у сфері туризму, 13% – у сфері розваг та відпочинку, 11% – у сфері громадського харчування, 10% – у будівництві та ремонті. По 8% хотіли б мати справу у сфері транспортних послуг та логістики, індустрії краси та здоров’я, готельного бізнесу, маркетингу та реклами, IT-сфери, освітніх послуг. По 4-6% бачать свій бізнес у медичних послугах, пошитті та ремонті одягу, фермерстві, автосервісі, ріелторській діяльності та виробництві побутових речей, - наголошує Олексій Антипович.

Довідка

Аудиторія: мешканці Львова від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 4-14 жовтня 2019 р.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:08 10 квітня 2020 р.

У Львові внесли зміни до міського бюджету і розподілу коштів бюджету розвитку

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про внесення змін до міського бюджету Львова на 2020 рік, та рішення про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львові внесли зміни до міського бюджету і розподілу коштів бюджету розвитку

Виконком ЛМР не розшифрував прийняте третє рішення у сфері містобудування

У Львові дозволили роботу ринку на вулиці Володимира Великого

237 працівників обласної інфекційної лікарні у Львові отримають від міста по 10 тис грн допомоги

Керівник регіональної ДПС хотів підкупити прокурора

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Правки до законопроєкту "Про медіа” №2693"

Рубрика: Політика

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу