США інвестували цього року в економіку Львівщини майже $10 млн., – посол

16:52 14 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, керівник області Юрій Турянський зустрівся сьогодні, 14 листопада, з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 14 листопада, «Щоденному Львову», що керівник області Юрій Турянський зустрівся сьогодні, 14 листопада, з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом. У повідомленні також конкретизують:

«Впровадження в Україні реформ децентралізації влади, доля біженців з Криму та Сходу країни, енергетична незалежність та економічна співпраця із США – про це йшлося під час офіційної зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта з т.в.о. голови облдержадміністрації Юрієм Турянським. Джефрі Пайєтт запевнив, що посольство США зацікавлене у поглибленні співпраці з Львівщиною. 

Зокрема, Посол запропонував організувати зустріч представників влади та бізнесу області з Американською торгівельною палатою в Україні. «З початку цього року інвестиції США на Львівщину становлять майже 10 млн американських доларів. Ця цифра може бути більшою, не зважаючи на події на Сході України», – переконаний Джеффрі Пайєтт.

Обговорюючи питання децентралізації, Джеффрі Пайєтт додав, що Львівщина повинна бути пілотною у реалізації таких державних ініціатив. «Область повинна стати лабораторією реформ в Україні», – підкреслив Посол.

Під час обговорення енергетичної незалежності України Юрій Турянський зазначив, що одним із ключових моментів у цьому питанні є збільшення кількості видобутку вугілля, зокрема, на території Львівсько-Волинського вугільного басейну. З огляду на це Львівщині зацікавлена у вивченні досвіду енергетичних компаній Америки, які мають багато напрацювань в галузі видобутку корисних копалин, зокрема і газу.

«Львівщина дуже вдячна за візит пана посла і увагу до тих труднощів перед якими постала наша держава. Ми сподіваємося на широку співпрацю, на обмін досвідом», – додав Турянський. На завершення Джеффрі Пайєтт додав, що з наступного року США планує відрядити на Яворівський полігон своїх військовослужбовців, які ділитимуться досвідом з українськими колегами».

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу