США інвестували цього року в економіку Львівщини майже $10 млн., – посол

16:52 14 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, керівник області Юрій Турянський зустрівся сьогодні, 14 листопада, з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 14 листопада, «Щоденному Львову», що керівник області Юрій Турянський зустрівся сьогодні, 14 листопада, з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом. У повідомленні також конкретизують:

«Впровадження в Україні реформ децентралізації влади, доля біженців з Криму та Сходу країни, енергетична незалежність та економічна співпраця із США – про це йшлося під час офіційної зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта з т.в.о. голови облдержадміністрації Юрієм Турянським. Джефрі Пайєтт запевнив, що посольство США зацікавлене у поглибленні співпраці з Львівщиною. 

Зокрема, Посол запропонував організувати зустріч представників влади та бізнесу області з Американською торгівельною палатою в Україні. «З початку цього року інвестиції США на Львівщину становлять майже 10 млн американських доларів. Ця цифра може бути більшою, не зважаючи на події на Сході України», – переконаний Джеффрі Пайєтт.

Обговорюючи питання децентралізації, Джеффрі Пайєтт додав, що Львівщина повинна бути пілотною у реалізації таких державних ініціатив. «Область повинна стати лабораторією реформ в Україні», – підкреслив Посол.

Під час обговорення енергетичної незалежності України Юрій Турянський зазначив, що одним із ключових моментів у цьому питанні є збільшення кількості видобутку вугілля, зокрема, на території Львівсько-Волинського вугільного басейну. З огляду на це Львівщині зацікавлена у вивченні досвіду енергетичних компаній Америки, які мають багато напрацювань в галузі видобутку корисних копалин, зокрема і газу.

«Львівщина дуже вдячна за візит пана посла і увагу до тих труднощів перед якими постала наша держава. Ми сподіваємося на широку співпрацю, на обмін досвідом», – додав Турянський. На завершення Джеффрі Пайєтт додав, що з наступного року США планує відрядити на Яворівський полігон своїх військовослужбовців, які ділитимуться досвідом з українськими колегами».

dailylviv.com

До теми

20:28 8 серпня 2022 р.

У 20 школах облаштують укриття в межах програми Безпечна школа

Фонд Східна Європа у співпраці з МОН і ДСНС запустив програму «Безпечна школа», у межах якої буде обрано 20 шкіл для облаштування укриттів у відносно безпечних областях України: Вінницькій, Хмельницькій, Одеській і місті Київ.

Рубрика: Економіка

12:44 8 серпня 2022 р.

Львів отримав 40 тонн гуманітарної допомоги від Об'єднаних Арабських Еміратів

Наприкінці минулого тижня команда Інституту міста отримала гуманітарну допомогу від Об’єднаних Арабських Еміратів, зокрема засоби догляду та гігієни для дітей і дорослих. Продукцію розподілять між прихистками для вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу