Спиртовики перекрили трасу «Тернопіль-Львів»

14:50 14 червня 2018 р.


Фото: facebook.com/hashtag/телеканалінтб

Кількадесят представників ДП «Укрспирт» перекрили через арешт рахунків цього підприємства дорогу державного значення «Тернопіль-Львів» біля села Озерна.

Про це повідомив місцевий тернопільський телеканал «ІНТБ», де також конкретизували: «Біля села Озерна Зборівського району перекрили дорогу працівники ДП «Укрспирт», заводи якого розташовані на території всієї України, в тому числі на Тернопільщині».

Голова об’єднаної організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» Віталій Сосницький повідомив: «Ми розраховуємо на підтримку профспілкових комітетів агропромислового комплексу. Акції протесту та перекриття автомагістралей відбуваються у Київській, Львівській, Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Волинській, Чернівецькій, Тернопільській, Сумській, Рівненській, Вінницькій областях. Сподіваємося, що уряд почує наші вимоги і ДФС та державна виконавча служба знімуть арешт з рахунків підприємства. Ми не можемо залишити без роботи і зарплати 5000 працівників, а держава не має права втрачати стратегічну галузь. Бюджет не дорахується 10 мільярдів гривень акцизу. Якщо вимоги трудових колективів не будуть почуті – працівники обіцяють наступного тижня блокувати урядовий квартал».

Про це повідомили в четвер, 14 червня, в агенції Укрінформа, де також нагадали:  «24 квітня Державна фіскальна служба заблокувала рахунки «Укрспирту» майже на 187 мільйонів гривень. Йдеться також і про арешт майна, і штрафні санкції на суму близько 1,5 мільйонів гривень».

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу