Спиртовики перекрили трасу «Тернопіль-Львів»

14:50 14 червня 2018 р.

  • 0
  • 1197


Фото: facebook.com/hashtag/телеканалінтб

Кількадесят представників ДП «Укрспирт» перекрили через арешт рахунків цього підприємства дорогу державного значення «Тернопіль-Львів» біля села Озерна.

Про це повідомив місцевий тернопільський телеканал «ІНТБ», де також конкретизували: «Біля села Озерна Зборівського району перекрили дорогу працівники ДП «Укрспирт», заводи якого розташовані на території всієї України, в тому числі на Тернопільщині».

Голова об’єднаної організації профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» Віталій Сосницький повідомив: «Ми розраховуємо на підтримку профспілкових комітетів агропромислового комплексу. Акції протесту та перекриття автомагістралей відбуваються у Київській, Львівській, Івано-Франківській, Чернігівській, Харківській, Волинській, Чернівецькій, Тернопільській, Сумській, Рівненській, Вінницькій областях. Сподіваємося, що уряд почує наші вимоги і ДФС та державна виконавча служба знімуть арешт з рахунків підприємства. Ми не можемо залишити без роботи і зарплати 5000 працівників, а держава не має права втрачати стратегічну галузь. Бюджет не дорахується 10 мільярдів гривень акцизу. Якщо вимоги трудових колективів не будуть почуті – працівники обіцяють наступного тижня блокувати урядовий квартал».

Про це повідомили в четвер, 14 червня, в агенції Укрінформа, де також нагадали:  «24 квітня Державна фіскальна служба заблокувала рахунки «Укрспирту» майже на 187 мільйонів гривень. Йдеться також і про арешт майна, і штрафні санкції на суму близько 1,5 мільйонів гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:00 14 листопада 2018 р.

У Львові зареєстрували петицію щодо недопущення підвищення ціни на проїзд

У Львові зареєстрували в середу, 14 листопада, петицію щодо недопущення підвищення ціни на проїзд щодо недопущення підвищення ціни на проїзд у громадському транспорті без суттєвого покращення якості та графіку обслуговування маршрутів, а також введення електронного квитка.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 705

15:15 14 листопада 2018 р.

Уряд запропонував Верховній Раді збирати з високих зарплат більше податків

Кабінет міністрів України запропонував депутатам парламенту розширити базу оподаткування єдиного соціального внеску в розмірі 22% з 15 мінімальних зарплат (55,8 тисячі гривень) до 25 (104,3 тисячі гривень) і ввести регресивну шкалу відрахувань ЄСВ.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 315

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу