Сьогодні у Львові відкриють перший в Україні Центр підтримки технологій та інновацій

11:33 25 травня 2018 р.

  • 0
  • 2283


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 25 травня, під час прес-конференції на тему «Створення у Львові Центру підтримки технологій та інновацій. Початок формування мережі Центрів в Україні. Головні положення законопроекту про розвиток інновацій» повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

- З дня незалежності України і дотепер у нас не було створено жодного центру підтримки технологій та інновацій. Так як Україна рухається у напрямку реформування концепції інтелектуальної власності, то ми, разом зі Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, штаб якої розташований у Женеві, визначили, що саме Міністерство економічного розвитку і торгівлі стане стейкхолдером (Ш.Л. - зацікавленою стороною) в Україні, - повідомив він. 

Заступник міністра пояснив, чому мережа цих центрів зароджується у Львові. 

- На Львівщині дуже добре розвинуті університети. І тому ми хочемо створити умови та не заважати, - повідомив Михайло Тітарчук.

За його словами, сьогодні економіка держави на 80 відсотків складається з малого та середнього бізнесу. І саме бізнес дає запит науковцям, яких наукових розробок він потребує. 

- Радянський принцип був такий: учений отримав гроші, зробив винахід, а потім думає, як і куди його продати. Зараз ми відходимо від радянської моделі, - говорить заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України. 

Він запевнив, що кожен винахідник, який звернеться до Центру підтримки технологій та інновацій, отримає методологічну допомогу та сприяння в реалізації. 

- Стартап – це така річ, яка може п’ять разів не вдатися, а на шостий – все вдасться. Так каже статистика. В процесі імплементації ми побачимо і свої помилки, - говорить Михайло Тітарчук.

Крім того, науковцям обіцяють фінансову підтримку. 

- У 2017 році ми отримали бюджет підтримки стартапів. Це – сто мільйонів на державну інноваційну фінансову установу. Тобто ви приходите до нас з ідеєю. У нас є чек-лист, за яким визначаємо наскільки ваша ідея має право на життя. І тоді держава вам допомагає, - пояснює заступник міністра. 

Довідка

У Львові Центр підтримки технологій та інновацій розташований за адресою: Замарстинівська, 83а. 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:48 17 жовтня 2019 р.

«SkyUp Airlines» відкрив нові рейси зі Львова

У четвер, 17 жовтня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького відбулося офіційне відкриття регулярних рейсів українського лоукостера «SkyUp Airlines»

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 408

10:00 17 жовтня 2019 р.

Гривня подешевшала на п’ять копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 24,8352 гривні за долар (у середу – 24,7858) та 27,38089 – за євро (напередодні – 27,2817).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 348

15:15 16 жовтня 2019 р.

«Ryanair» планує відкрити авіарейс «Львів-Будапешт»

Найбільший європейський бюджетний авіаперевізник «Ryanair» планує у 2020 році на третину збільшити пасажиропотік на українських авіарейсах – до понад 2,1 мільйона пасажирів.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 501

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу