Сьогодні у Львові розпочинається XIV Міжнародний економічний форум

09:10 27 листопада 2014 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, упродовж двох днів у готелі «Дністер» та національному університеті імені Імені Франка дискутуватимуть про Угоду про Асоціацію з ЄС та стратегії модернізації країни до 2020 року.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 листопада, «Щоденному Львову», що сьогодні у готелі «Дністер» та національному університеті імені Імені Франка розпочинається XIV Міжнародний економічний форум, який триватиме впродовж двох днів. У повідомленні також конкретизують:

«Розглядатимуть, серед іншого, питання децентралізації влади для побудови ефективної публічної влади в Україні, дискутуватимуть про Угоду про Асоціацію з ЄС та стратегії модернізації країни до 2020 року, прийматимуть підсумковий документ – Декларацію. Триватиме Форум упродовж двох днів у готелі «Дністер» та Львівському національному університеті імені Імені Франка.

Сьогодні провідні міжнародні експерти та керівники українського бізнесу, представники державної та місцевої влади, відомі громадські діячі зберуться в одному приміщенні, аби обговорити основні економічні проблеми країни та способи їх вирішення. Більш детальна інформація – на веб-сторінці Форуму: www.lvivforum.com.ua.

ХІV Міжнародний Економічний Форум проходитиме за підтримки Львівської міської ради, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, а також Програми Європейського Союзу «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що фінансується Європейським Союзом».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу