Словаки у Львові запропонували енергоощадний дитсадок

09:43 6 червня 2019 р.

Дитячий садочок в Україні на 130 дітей спалює для підігріву води за два тижні стільки газу, скільки такий же садочок в Словаччині за рік.

Про це під час прес-конференції на тему: «Як французький винахід може зберегти гроші і здоров’я українців. Презентація інноваційного опалювального обладнання для об’єктів ОТГ, комунальної сфери, адмінустанов, шкіл, лікарень», повідомив засновник та власник "Energywater SRO" (Cловаччина) Йозеф Змайкович.

За словами ексклюзивного представника Auer та Energywater в Україні Олега Миговича, один громадянин Словаччини за рік використовує 14 тисяч кубометрів гарячої води. Підігрів цієї води коштує приблизно сто євро. 

- Якщо в систему підігріву води під’єднати пристрій "MWD", то економія складе ще 20 відсотків. Тобто буде вже не сто, а 80 євро, - розказує він.

Розробник та виробник пристрою Йозеф Змайкович назвав свій винахід "MWD" - "mineral water doctor". Тобто - лікар, який лікує воду за допомогою мінералів. Простіше кажучи, це – пристрій, який монтують на головне подання води до приміщення. Він фізично обробляє воду та працює за принципом батарейки. Кожен пристрій має в собі кілька шарів цинку та міді. Вони так і розташовані: цинк, мідь, цинк, мідь та цинк. Стик цинку та міді – це є гальванічний елемент або батарейка. 

- В будь-якій воді є солі карбонату кальцію. Це призводить до утворення накипу. Коли вода проходить через цей пристрій, створюється статичний струм. Під дією цього струму та фізико-хімічного процесу молекули карбонату кальцію на виході перетворюються у солі арагоніту. Це добре помітно, якщо закип’ятити таку воду в чайнику. Накип утвориться. Але він буде зовсім не таким, як накип води, що не пройшла через цей пристрій, не твердим. Цей накип можна змити звичайною губкою , - пояснює хімічні деталі Олег Мигович. 

За словами Олега Миговича, пристрій можна використовувати як у промисловості, так і в побуті.  

- Розробник цього пристрою виконав всі вимоги європейського законодавства і має як європейський, так і український сертифікат, - говорить він.

Вартість пристрою "MWD" для встановлення в квартирі – 99 євро, для приватного будинку – 138 євро, для великого заміського будинку чи готелю – 219 євро. Термін служби – 10 років.

- Наш пристрій коштує 219 євро, а пристрій конкурентів – 1950 євро. Маємо ще конкурентів, які хочуть скопіювати наш прилад. Але якщо зроблять помилки, то можуть навіть вбити людей. Нашій фірмі вже сім років. Але тільки останні три роки ми почали продавати своє обладнання. Попередні роки ми проводили тестування, поки стовідсотково не впевнилися, що ми не завдаємо комусь шкоду. Зараз ми їх продаємо у вісьмох країнах, - каже Йозеф Змайкович.

Пристрій "MWD", зокрема, монтують до газових котлів французької компанії "Auer", які працюють за принципом пульсуючого згоряння палива. Як маленький ракетний двигун FAU-1. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:25 28 листопада 2020 р.

Amazon скерує $ 500 млн на виплату бонусів співробітникам за роботу в святковий період

Найбільший у світі інтернет-рітейлер Amazon.com Inc. виплатить спеціальні бонуси співробітникам, що безпосередньо взаємодіють з клієнтами, за роботу в найбільш активний передріздвяний період.

Рубрика: Економіка

14:50 28 листопада 2020 р.

Польща братиме на роботу медсестер і лікарів на спрощених умовах. Без страхування на 30 тисяч євро

У чорну п'ятницю ввечері польський сейм прийняв поправку до закону про медичний персонал. Медсестер, акушерок, фельдшерів і лікарів з країн, що не належать до Європейського Союзу, братимуть у Польщі на роботу на спрощених умовах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу