Словаки у Львові запропонували енергоощадний дитсадок

09:43 6 червня 2019 р.

Дитячий садочок в Україні на 130 дітей спалює для підігріву води за два тижні стільки газу, скільки такий же садочок в Словаччині за рік.

Про це під час прес-конференції на тему: «Як французький винахід може зберегти гроші і здоров’я українців. Презентація інноваційного опалювального обладнання для об’єктів ОТГ, комунальної сфери, адмінустанов, шкіл, лікарень», повідомив засновник та власник "Energywater SRO" (Cловаччина) Йозеф Змайкович.

За словами ексклюзивного представника Auer та Energywater в Україні Олега Миговича, один громадянин Словаччини за рік використовує 14 тисяч кубометрів гарячої води. Підігрів цієї води коштує приблизно сто євро. 

- Якщо в систему підігріву води під’єднати пристрій "MWD", то економія складе ще 20 відсотків. Тобто буде вже не сто, а 80 євро, - розказує він.

Розробник та виробник пристрою Йозеф Змайкович назвав свій винахід "MWD" - "mineral water doctor". Тобто - лікар, який лікує воду за допомогою мінералів. Простіше кажучи, це – пристрій, який монтують на головне подання води до приміщення. Він фізично обробляє воду та працює за принципом батарейки. Кожен пристрій має в собі кілька шарів цинку та міді. Вони так і розташовані: цинк, мідь, цинк, мідь та цинк. Стик цинку та міді – це є гальванічний елемент або батарейка. 

- В будь-якій воді є солі карбонату кальцію. Це призводить до утворення накипу. Коли вода проходить через цей пристрій, створюється статичний струм. Під дією цього струму та фізико-хімічного процесу молекули карбонату кальцію на виході перетворюються у солі арагоніту. Це добре помітно, якщо закип’ятити таку воду в чайнику. Накип утвориться. Але він буде зовсім не таким, як накип води, що не пройшла через цей пристрій, не твердим. Цей накип можна змити звичайною губкою , - пояснює хімічні деталі Олег Мигович. 

За словами Олега Миговича, пристрій можна використовувати як у промисловості, так і в побуті.  

- Розробник цього пристрою виконав всі вимоги європейського законодавства і має як європейський, так і український сертифікат, - говорить він.

Вартість пристрою "MWD" для встановлення в квартирі – 99 євро, для приватного будинку – 138 євро, для великого заміського будинку чи готелю – 219 євро. Термін служби – 10 років.

- Наш пристрій коштує 219 євро, а пристрій конкурентів – 1950 євро. Маємо ще конкурентів, які хочуть скопіювати наш прилад. Але якщо зроблять помилки, то можуть навіть вбити людей. Нашій фірмі вже сім років. Але тільки останні три роки ми почали продавати своє обладнання. Попередні роки ми проводили тестування, поки стовідсотково не впевнилися, що ми не завдаємо комусь шкоду. Зараз ми їх продаємо у вісьмох країнах, - каже Йозеф Змайкович.

Пристрій "MWD", зокрема, монтують до газових котлів французької компанії "Auer", які працюють за принципом пульсуючого згоряння палива. Як маленький ракетний двигун FAU-1. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:32 28 червня 2022 р.

Більше половини біженців з України легально працевлаштовані у Польщі

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ повідомила, що з приблизно 500 тисяч українських біженців працездатного віку понад 260 тисяч працевлаштовані. Більшість із них, а це 92%, становлять жінки.

Рубрика: Економіка

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу