Сільрада хабарам рада?

10:29 9 вересня 2013 р.

Голова і секретар однієї з сільських рад Яворівського району незаконно надали дев’ятьом громадянам земельні ділянки для будівництва та ведення особистого селянського господарства.

Голова та секретар однієї з сільських рад Яворівського району завдали громаді збитків на півмільйона гривень. Обвинувальні акти стосовно цих посадовців прокуратурою Яворівського району вже скеровано до суду. Сільрадівці обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1,2 ст. 367 КК України. Вони вчинили службову недбалість, тобто неналежно виконували службові обов'язки через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки та значну шкоду.

Зокрема, посадові особи, не перевіривши достовірність даних в рішеннях сільської ради, незаконно, надали дев’ятьом громадянам земельні ділянки для будівництва та ведення особистого селянського господарства.

Ці громадяни на підставі незаконних рішень органу місцевого самоврядування виготовили державні акти на право власності на земельні ділянки.

Загальна площа земель, наданих для будівництва та обслуговування житлових будинків, - 0,5324 га, грошова оцінка яких становить понад 300 тисяч гривень, а для ведення особистого селянського господарства надано землю площею 0,5635 га вартістю більше 260 тисяч гривень.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу