Швейцарці дають гроші, щоб на Львівщині вирощували органічні продукти і експортували їх в Європу

17:53 23 грудня 2020 р.

Уряд Швейцарії фінансуватиме проєкт «Органічна торгівля заради розвитку». Європейські імпортери вкладуть у партнерські проєкти з приватними інвестиціями мінімум 50% від загальної їх вартості.

Міжнародна федерація органічного сільськогосподарського руху-IFOAM Organics International спільно з Дослідним інститутом органічного сільського господарства FiBL і незалежною організацією з питань розвитку Helvetas Switzerland почали новий проєкт в Україні, Сербії та Албанії під назвою "Органічна торгівля в цілях розвитку" (OT4D). Про це повідомила ЛОДА, пише DailyLviv.

Метою проєкту є збільшення  робочих місць у сільській місцевості, особливо для молоді і жінок, а також сприяння численним позитивним ефектам органічного землеробства з точки зору економічного зростання, інновацій та природного середовища.

Важливою складовою проєкту є стимулювання експорту органічних продуктів з України шляхом взаємодії зі швейцарською і європейської органік індустрією (зокрема, з імпортерами).

Для поліпшення і розширення наявних і потенційних експортних поставок буде налагоджена співпраця компаній у рамках державно-приватного партнерства.

Представники Швейцарії та ЄС будуть запрошені до участі в конкурсі проєктів державно-приватного партнерства з метою підвищення конкурентоспроможності та доданої вартості існуючих або нових органічних виробничо-збутових ланцюжків з України. Імпортери повинні внести свій вклад у такі партнерські проєкти з приватними інвестиціями в розмірі мінімум 50% від загальної вартості проєкту. Точні умови партнерства будуть визначені в консультації зі швейцарськими та європейськими постачальниками.

Проєкт складається з кількох компонентів — формування вигідного і ефективного виробничо-споживчого ланцюжка. У центрі першого компонента — публічно-приватне партнерство, в ході якого імпортери та експортери можуть подавати свої ідеї та пропозиції. З їх числа будуть відібрані кращі для реалізації спільно зі швейцарськими партнерами.

Щоб ліпше зрозуміти поточну ситуацію і потреби органічних експортерів для подальшої участі в таких проєктах, необхідно пройти онлайн-анкетування за посиланням.

"У блоці анкетування є 22 питання, просимо приділити 10 хвилин вашої уваги для заповнення цих форм. Дедлайн подачі інформації - 31 грудня», - зазначила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

На Львівщині заклали понад 600 гектарів нових садів

У «Шевченківському гаю» відкрили «швейцарську хату» з органічними продуктами

30 виробників представлять у Львові органічні харчі

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу