Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

- У нас був пілотний проєкт для обліку пільговиків, - розповів Андрій Корчинський, голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України. - Ми  пропонували: місто рахує пільговиків, а ми встановлюємо чіпи в транспорті. Відтак, ми знали би, яку суму місто витратило на перевезення пасажирів пільгових категорій і яку компенсацію має отримати. Вигідно? Так! Перевізникам ця ідея також подобалась. Але влада міста на це не погодилась. При тому, що проєкт був пілотним, їй би це нічого не коштувало.

Про це пише DailyLviv.

Відтак, робить висновок Андрій Корчинський, пасажиропотік і готівку ніхто насправді обліковувати не хоче, всі ці розмови про електронний квиток і труднощі з його впровадженням – лише відмовки.

- А в нинішніх умовах приватного перевізника можна обдерти, як липку: ми тобі дали маршрут – викручуйся, як можеш. От і маємо відповідну якість перевезень. Замовником перевезень має буде Львівська міськрада, і вона має платити перевізникові за кілометраж. А водій повинен отримувати гарантовану стабільну зарплатню, а не гнатися за кожною гривнею, набиваючи повний салон і влаштовуючи сварки з пільговиками. Інакше нічого не зміниться, – підсумував він.

Цю інформацію Андрій Корчинський озвучив на засіданні «Як необліковану готівку від пасажирських перевезень на Львівщині перекласти в бюджети ОТГ?», яке відбулося у Львівському пресклубі.

"Чорну касу" перевезень облікують: наступного тижня на Львівщині розпочнуть процес запуску електронного квитка.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

16:44 30 жовтня 2020 р.

Міноборони у Львові побудує нове стрільбище за 150 млн грн

Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України за результатами відкритих торгів уклала два договори на будівництво тиру та реконструкції бліндажів з ТОВ «Вельт Капітал» на загальну суму 148,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

16:44 30 жовтня 2020 р.

Квитки у вагонах 1 класу Інтерсіті+ з 1 листопада 2020 року подешевшають на 15%, - Укрзалізниця

Найбільше пасажири поїздів Інтерсіті+ зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах 1 класу, якщо купуватимуть квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда.

Рубрика: Економіка

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

16:37 28 жовтня 2020 р.

Ціни на овочі «борщового набору» найнижчі за останні три роки, - директор ринку у Львові

У жовтні українські овочі значно здешевшали. На гуртовому ринку «Шувар» фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні три роки.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу