Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

- У нас був пілотний проєкт для обліку пільговиків, - розповів Андрій Корчинський, голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України. - Ми  пропонували: місто рахує пільговиків, а ми встановлюємо чіпи в транспорті. Відтак, ми знали би, яку суму місто витратило на перевезення пасажирів пільгових категорій і яку компенсацію має отримати. Вигідно? Так! Перевізникам ця ідея також подобалась. Але влада міста на це не погодилась. При тому, що проєкт був пілотним, їй би це нічого не коштувало.

Про це пише DailyLviv.

Відтак, робить висновок Андрій Корчинський, пасажиропотік і готівку ніхто насправді обліковувати не хоче, всі ці розмови про електронний квиток і труднощі з його впровадженням – лише відмовки.

- А в нинішніх умовах приватного перевізника можна обдерти, як липку: ми тобі дали маршрут – викручуйся, як можеш. От і маємо відповідну якість перевезень. Замовником перевезень має буде Львівська міськрада, і вона має платити перевізникові за кілометраж. А водій повинен отримувати гарантовану стабільну зарплатню, а не гнатися за кожною гривнею, набиваючи повний салон і влаштовуючи сварки з пільговиками. Інакше нічого не зміниться, – підсумував він.

Цю інформацію Андрій Корчинський озвучив на засіданні «Як необліковану готівку від пасажирських перевезень на Львівщині перекласти в бюджети ОТГ?», яке відбулося у Львівському пресклубі.

"Чорну касу" перевезень облікують: наступного тижня на Львівщині розпочнуть процес запуску електронного квитка.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу