Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк

18:46 30 вересня 2020 р.

Таким чином ми заберемо готівку під час розрахунків між водієм і пасажиром, встановимо точний облік пасажирів і зможемо скерувати кошти від прибутку на розвиток альтернативних видів транспорту в місті.

- Основним пунктом моєї пердвиборчої кампанії є «Соціальна карта львівянина», і один із її пунктів – це оплата картою за користування муніціпальним транспортом, –  сказав Юрій Бунь, завідувач кафедри хірургічної стоматології, доцент Львівського медичного інституту, кандидат на посаду міського голови Львівської ОТГ, на засіданні «Як необліковану готівку від пасажирських перевезень на Львівщині перекласти в бюджети ОТГ?» у Львівському пресклубі. - Якщо пасажир входить у транспорт і в нього є можливість платити соціальною картою, він ніколи не платитиме готівкою. А ці кошти будуть переходити перевізнику.

Відтак, вважає ІЮрій Бунь, матимемо об’єктивний облік пасажиропотоку і мотивацію перевізника — працювати чесно й конкурувати за пасажира, пише DailyLviv.

- Там, де є готівка, завжди будуть зловживання. Потрібно виключити її з обігу у транспорті. Крім того, як лікар, я скажу, що в часи епідемії коронавірусу це буде ще й додатковим кроком у запобіганні поширенню інфекції через купюри, – зазначив він.

Нині ніхто не може назвати точну суму, яку заробляють перевізники. Левова частка коштів іде у тінь, каже Ігор Бунь. А мала би – до міського бюджету.

- Ці кошти, передусім, варто скерувати на розвиток альтернативного транспорту у Львові, наприклад – монорейк. Напередодні Євро-2012 до Львова були запрошені іноземні фірми для складення концепції розвитку міста, і транспортне питання проходило тут червоною стрічкою. Їхніми розробками місто, на жаль, не скористалося.

Торік, нагадує лікар, у Львові презентували програму Сталої міської мобільності. І в ній іноземні фахівці вказують на ті ж самі проблеми, які ми мали 2011-го року.

- Але вони дають багато пропозицій якраз щодо альтернативного виду транспорту. Я думаю, що соціальна карта львів’янина може стати першим реальним кроком на цьому шляху, – зазначив Юрій Бунь.

"Чорну касу" перевезень облікують: наступного тижня на Львівщині розпочнуть процес запуску електронного квитка.
  


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

16:44 30 жовтня 2020 р.

Міноборони у Львові побудує нове стрільбище за 150 млн грн

Навчально-спортивна база літніх видів спорту Міністерства оборони України за результатами відкритих торгів уклала два договори на будівництво тиру та реконструкції бліндажів з ТОВ «Вельт Капітал» на загальну суму 148,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

16:44 30 жовтня 2020 р.

Квитки у вагонах 1 класу Інтерсіті+ з 1 листопада 2020 року подешевшають на 15%, - Укрзалізниця

Найбільше пасажири поїздів Інтерсіті+ зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах 1 класу, якщо купуватимуть квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда.

Рубрика: Економіка

21:23 28 жовтня 2020 р.

Трудові мігранти: виїзд українців до Німеччини за фальшивими документами або польськими робочими візами зріс - ПР

У зв’язку із погіршенням економічної ситуації в Україні, для українських трудових мігрантів пріоритетом є можливість вищих заробітків у Німеччині, Чехії та скандинавських країнах, аніж у Польщі.

Рубрика: Економіка

16:37 28 жовтня 2020 р.

Ціни на овочі «борщового набору» найнижчі за останні три роки, - директор ринку у Львові

У жовтні українські овочі значно здешевшали. На гуртовому ринку «Шувар» фермери продають майже всі складові «борщового набору» за найнижчими цінами за останні три роки.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу