Шахти на Львівщині частково відновили роботу

11:00 18 червня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

У вівторок, 18 червня, на державному підприємстві «Львіввугілля» очікуються кошти за відвантажене вугілля в сумі 80 мільйонів гривень, які будуть направлені на виплату заробітної плати.

Голова Конфедерації вільних профспілок та Незалежної профспілки вугільників Михайло Волинець написав у вівторок, 18 червня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Шахти ДП «Львіввугілля» частково відновили роботу. Про це повідомив сьогодні, 18 червня, голова первинної організації шахта «Межирічанська» Василь Лесняк. За його повідомленням перші кошти у розмірі 30 мільйонів гривень поступили на рахунок ДП «Львіввугілля» ввечері 14 червня. Сьогодні очікуються кошти за відвантажене вугілля в сумі 80 мільйонів гривень, які будуть направлені на виплату заробітної плати».

«У п’ятницю, 14 червня, за сприяння представника президента України у Кабінеті Міністрів України Андрія Геруса, за результатами проведених переговорів, за участю т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, директора ВП «Вуглезбуд» Олександра Мітрухіна та керівництва ТОВ «Д.Трейдінг, досягнуто згоди щодо поставки в червні на «Добротвірську» і «Бурштинську» ТЕС вугілля ДП «Львіввугілля» в обсязі 40 тисяч тон на суму 100 мільйонів гривень та підписано договір поставки вугілля. Сьогодні згідно угоді мають надійти 80 мільйонів гривень», – поінформував також Михайло Волинець

«Однак не всі шахти відновили свою роботу. За повідомленням голови ППО НПГУ шахта «Степова» Василя Семканича, гірники приступлять до роботи, як тільки кошти потраплять на рахунок ДП «Львіввугілля», – повідомив також Голова Конфедерації вільних профспілок та Незалежної профспілки вугільників

Василь Семканич пояснив: «Якщо сьогодні підприємство отримає кошти, завтра з першої зміни приступаємо до роботи».

dailylviv.com

До теми

12:40 4 липня 2022 р.

Десятки тисяч домогосподарств на Львівщині будуть без газу

У зв’язку з проведенням планових ремонтно-профілактичних робіт на газових комунікаціях Опарського виробничого управління підземного зберігання газу ПАТ «Укртрансгаз» та на газопроводі високого тиску до міста Золочева, 5 липня з 9:00 год тимчасово не буде газу у Дрогобицькому та Золочівському районах.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу