Садовий повідомив Зеленському про чотири пріоритети, які фінансуватиме Львів

21:27 30 липня 2023 р.

Фото до новини

Мер Львова Андрій Садовий в ефірі «Єдиних новин» розповів, про що говорили з Президентом на Конгресі місцевих та регіональних влад.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як наголосив мер Львова, зараз пріоритетом є підтримка військових, лікування і реабілітація поранених, підготовка шкіл до навчання та критичні роботи на мережах. Це принципова позиція Львівської громади.

«Одна з найбільших статей бюджету - підтримка ЗСУ. Цього року це буде понад 1 мільярд гривень. Також це підтримка медицини, особливо реабілітація, адже у Львові маємо декілька потужних реабілітаційних ініціатив, зокрема і наша комунальна екосистема НЕЗЛАМНІ. Важливо підготувати школи до навчання, і де це можливо, щоб діти навчались онлафн. Також це мережі, які потребують заміни, але тільки аварійні. Це чітка позиція і депутатів міської ради, і виконавчого комітету», - розповів Андрій Садовий.

Також він зазначив, що одним із питань Конгресу була підготовка до опалювального сезону. Адже ворог нарощує свої збройні можливості, тому потрібно працювати на випередження.

«Декількарівневі системи ми вибудували для наших лікарень. Вони мають першу категорію живлення, але є система дизель-генерації, і ще є запасна система дизель-генерації. Є централізоване теплопостачання, але також лікарні мають котли на тверде паливо. Тут маємо підтримку і міністерства охорони здоров'я, і інших міністерств. Сьогодні всі - як одна команда, працюємо на Перемогу», - додав Андрій Садовий.

Фонтани зачекають: Зеленський відреагував на скандали з видатками бюджетів

Садовий визначив, на що з гаманця Львова даватимуть гроші

У Милятичах Солонківської тергромади відремонтують школу для переселенців за завищеними цінами

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів