Садовий не хоче віддавати львівський аеропорт в концесію

21:16 10 лютого 2020 р.


Фото: ЛМР

Сьогодні під час зустрічі із представниками та консультантами Міжнародної фінансової корпорації («IFC»), мер міста Андрій Садовий озвучив позицію Львова щодо концесії міського аеропорту. Зокрема, він наголосив на важливості збереження летовища у власності громади міста, як стратегічно важливого об’єкта для держави.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Це найбільша безглуздість з боку держави за теперішніх умов передавати аеропорт у концесію. Ми не знаємо жодного аеропорту в Україні, приріст якого становив би 40%.

Це стратегічний об’єкт для розвитку держави. Тим паче, враховуючи те, що ми знаходимось у стані війни.

Першим рішенням, яке я прийняв, коли починав працювати тут міським головою, був не ремонт доріг і не водопостачання. Першим моїм рішенням і поштовхом до розвитку було замовлення концепції розвитку аеропорту. І, маючи цю концепцію, я переконав міністра передати його місту у комунальну власність.

Я дуже гордий, що львівський аеропорт показує сьогодні найліпший результат. Нам потрібно зберегти його всіма силами. Є аеропорт — є місто. Немає аеропорту — немає міста. Адже він приносить великі кошти, які інвестуються у Львів.

Як зробити ще кращу динаміку? Разом. Ми відкриті до пропозицій щодо того, як задіяти потенціал міста, держави, знайти стратегічного партнера. Проте, так просто передати летовище у концесію — вкрай небезпечно", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, торік було відкрито 9 рейсів, з них 7 напрямків є новими. Загалом аеропорт співпрацює з 21 авіакомпанію, які виконують польоти у 50 напрямках.

Зараз аеропорт Львів посідає третю позицію за пасажиропотоком в Україні після двох столичних аеропортів: Бориспіль (13,7 млн) та Жуляни (2,2 млн), значно випереджаючи Одесу (1 млн у серпні) та Харків (1,1 млн).

Нагадаємо, старий термінал аеропорту «Львів» знову приймає рейси.

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу