«Ryanair» планує відкрити авіарейс «Львів-Будапешт»

15:15 16 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: dw.com

Найбільший європейський бюджетний авіаперевізник «Ryanair» планує у 2020 році на третину збільшити пасажиропотік на українських авіарейсах – до понад 2,1 мільйона пасажирів.

Про це повідомив комерційний директор компанії «Ryanair» Девід О'Браєн на брифінгу з міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм. За його словами, у 2020 році «Ryanair»планує відкрити в Україні 18 нових маршрутів.

«Загалом у 2020 році компанія здійснюватиме перевезення з України до Європи 43 маршрутами», – зазначив О'Браєн.

Зокрема, влітку 2020 року компанія має намір двічі на тиждень виконувати рейси «Харків-Варшава (Модлін)» і «Львів-Будапешт». Також на вказаний період заплановане здійснення рейсів зі Львова в Будапешт, Познань, Вільнюс, з Києва – у Баден-Баден, Франкфурт Хан, Катовіце, Мадрид, Дюссельдорф, Нюрнберг, Валенсію, з Одеси – у Будапешт, Гданськ, Катовіце, Познань, Берлін, Вроцлав. Крім того, з 21 грудня цього року «Ryanair» запустить прямі рейси з Херсона до Кракова, які здійснюватимуться двічі на тиждень.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив: «Ми запропонували представникам компанії «Ryanair» приєднатися до розвитку ринку внутрішніх авіаперевезень. Для цього держава найближчим часом запропонує стимулюючі речі у вигляді скасування податку на додану вартість на внутрішні авіаперевезення. Ірландський лоукостер зацікавлений у розвитку регіональних аеропортів».

Про це повідомила Українська служба «Deutsche Welle».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка

13:51 27 березня 2020 р.

Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Рубрика: Економіка