Робота в Німеччині: Deutsche Bahn обіцяє залізничникам з України райські умови

12:04 5 липня 2021 р.

Німецька залізнична компанія відкрила набір фахівців з будівництва та обслуговування залізничної інфраструктури з України. Прийом заявок відкрито до 15 липня.

Оголошення про набір розміщено на сайті компанії, пише Dailylviv.

Deutsche Bahn шукає фахівців з семи напрямків: електромонтерів контактної мережі, електромонтерів пристроїв СЦБ, монтерів колії, машиністів будівельних машин, монтажників сталевих і залізобетонних конструкцій, монтажників зв'язку і кабельників волоконно-оптичної 

Від претендентів вимагається профільну освіту і досвід роботи за фахом не менше п'яти років. Знання німецької мови не обов'язково, але буде розглядатися як додаткова перевага при розгляді заявки.

Прийом заявок відкрито до 15 липня.

Найнятим працівникам з України пропонується офіційне працевлаштування в Німеччині, конкурентна заробітна плата, соцпакет, безстроковий трудовий договір, відпустка 30 робочих днів на рік і ін.

Deutsche Bahn вже втретє відкриває набір українських залізничників. У січні 2020 року група відкрила вакансії на позицію стажиста машиніста поїзда. Також компанія шукала в Україні електромонтерів контактної мережі для роботи у Фрайбурзі.

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

Названо міста і райони Львівщини, де безробіття зросло в 2-3 рази

На Львівщині студентів у кілька разів більше, ніж учнів професійно-технічної освіти

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу