Прокуратура захистила Львівську міськраду від «Укрстройінвесту»

13:55 3 вересня 2013 р.

  • 0

Громада Львова не платитиме "строітелям" за проект стадіону “Арена Львів” понад 5 млн грн

П'ять мільйонів гривень підприємство через суд намагалось стягнути з Управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської як компенсацію начебто своїх витрат при здійсненні розрахунків за виконання проектних робіт з будівництва стадіону «Арена Львів».
     
Рішенням господарського суду Львівської області від 21 травня 2013 року позов ТОВ «Будівельна компанія «Укрстройінвест» (так написано назву цього підприємства в оригіналі повідомлення прес-служби прокуратури) до управління капітального будівництва Львівської міської ради задоволено та зобов’язано стягнути з останньої 5 млн. 418 тис.грн.
       
На це рішення прокуратура м. Львова внесла апеляційну скаргу.
      
Отож 29 серпня поточного року постановою Львівського апеляційного господарського суду позов прокуратури Львова задоволено.
    
Рішення суду першої інстанції в частині стягнення коштів з управління капітального будівництва Львівської міської ради скасовано, а будівельній компанії в задоволенні позову відмовлено. Участь у розгляді справи забезпечувалась прокуратурою Львівської області.
 
 
Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:35 10 грудня 2019 р.

Газ подешевшає для населення на 13%

«Нафтогаз» знизить у грудні ціну блакитного палива для населення на 13% порівняно з листопадом – до 4 277 гривень за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).

Рубрика: Економіка

12:05 10 грудня 2019 р.

На Львівщині орендуватимуть ще чотири ставки

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися 9 грудня в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, передали в оренду чотири земельні ділянки разом із водними об’єктами.

Рубрика: Економіка

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка