Прокуратура спонукала Львівську ОДА упорядкувати відносини з перевізниками

15:05 5 листопада 2014 р.


Фото: Олег Бптрак / zik.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, нею буде створена робоча група, до участі у роботі якої будуть залучені представники перевізників.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 5 листопада, «Щоденному Львову», що прокуратура спонукала ЛОДА упорядкувати відносини з перевізниками. У повідомленні також конкретизують:

«Розпорядження голови Львівської ОДА від 14.10.2014 р. №532/0/5-14 «Про врегулювання окремих питань» видано на виконання вимог прокуратури Львівської області. Про це повідомив начальник юридичного відділу Львівської ОДА Віктор Кусий. 

Розпорядження стосується врегулювання ситуації з перевезеннями на автобусних маршрутах загального користування, що проходять через міста обласного значення, в тому числі в Дрогобицькому районі.  «Враховуючи порушення порядку проведення конкурсів, неналежне виконання умов договорів окремими перевізниками та суспільний резонанс, Львівська ОДА створює робочу групу, до участі у роботі якої будуть залучені представники перевізників. Результатом роботи цієї групи стане впровадження Програми транспортного забезпечення Львівської області та задоволення усіх існуючих потреб галузі», – пояснив Віктор Кусий».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу