Прокуратура спонукала Львівську ОДА упорядкувати відносини з перевізниками

15:05 5 листопада 2014 р.


Фото: Олег Бптрак / zik.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, нею буде створена робоча група, до участі у роботі якої будуть залучені представники перевізників.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 5 листопада, «Щоденному Львову», що прокуратура спонукала ЛОДА упорядкувати відносини з перевізниками. У повідомленні також конкретизують:

«Розпорядження голови Львівської ОДА від 14.10.2014 р. №532/0/5-14 «Про врегулювання окремих питань» видано на виконання вимог прокуратури Львівської області. Про це повідомив начальник юридичного відділу Львівської ОДА Віктор Кусий. 

Розпорядження стосується врегулювання ситуації з перевезеннями на автобусних маршрутах загального користування, що проходять через міста обласного значення, в тому числі в Дрогобицькому районі.  «Враховуючи порушення порядку проведення конкурсів, неналежне виконання умов договорів окремими перевізниками та суспільний резонанс, Львівська ОДА створює робочу групу, до участі у роботі якої будуть залучені представники перевізників. Результатом роботи цієї групи стане впровадження Програми транспортного забезпечення Львівської області та задоволення усіх існуючих потреб галузі», – пояснив Віктор Кусий».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу