Профспілкові лідери гірників на Львівщині призупинили акцію протесту

10:15 24 січня 2020 р.

  • 0


Фото: facebook.com/Михайло Волинець

Профспілкові лідери гірників на Львівщині призупинили після трьох діб голодування акцію протесту в будівлі Львівської ОДА.

Про це повідомив у п’ятницю, 24 січня, голова конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець. За його словами, гірників другої зміни шахти «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» теж вмовили не залишатися у вибої, як це планувалося ними раніше.

Очільниця регіональної організації Незалежної профспілки гірників України Червонограда Мирослава Кафтан пояснила, що вчора представники влади й боржників підприємства «Львіввугілля» були надані гарантії виконання переліку зобов’язань, що мають вирішити питання зарплатної заборгованості перед працівниками ДП «Львіввугілля». Перший заступник голови ЛОДА Василь Лозинський анонсував вчора під час прес-конференції наступні кроки з розв'язання проблемних питань ДП «Львіввугілля»:

ПАТ «Центренерго» зобов'язується щоденно переводити на рахунки ДП «Львіввугілля» не менше 10 мільйони гривень за відвантажене вугілля (станом на 21 січня заборгованість ПАТ «Центренерго» перед ДП «Львіввугілля» становить 168 мільйони гривень).

Калуська ТЕС зобов'язується щоденно переводити на рахунки ДП «Львіввугілля» не менше 1 мільйони гривень (станом на 21 січня заборгованість Калуської ТЕС перед ДП «Львіввугілля» 19 мільйони гривень).

Уряд бере зобов'язання до кінця місяця надати ДП «Львіввугілля» держпідтримку.

Перший заступник голови Львівської ОДА їде до Києва, де обіцяє організувати зустріч з прем'єр-міністром.

У разі невиконання до 1 лютого анонсованих кроків з вирішення боргової кризи, представники незалежного профспілкового руху готові у будь-який момент повернутися до протестних заходів.

Як інформував «Щоденний Львів», профспілкові лідери гірників розпочали голодування в будівлі Львівської ОДА на знак протесту проти невиплати зарплат на державному підприємстві «Львіввугілля» . Зарплатна заборгованість перед працівниками «Львіввугілля» за грудень, листопад і частково жовтень 2019 року становлять 317,79 млн. гривень.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:23 21 лютого 2020 р.

На Львівщині – 22 мільйонери

На Львівщині задекларували доходи за 2019 рік понад один мільйон гривень 22 громадянина на загальну суму 85,9 мільйона гривень. 163 платники податків у Львові задекларували більше мільйона гривень

Рубрика: Економіка

16:26 20 лютого 2020 р.

Департаменту ЛМР дозволили автоматично продовжувати договорів оренди землі

Сьогодні, 20 лютого, на позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради депутати підтримали ухвалу, що стосується розмежування повноважень департаменту містобудування та має на меті спрощення адміністративних процедур під час оформлення документів на землекористування.

Рубрика: Економіка

18:24 19 лютого 2020 р.

В «АТБ» зарплата – 14 000 гривень, в «Близенько» – 4200, – ЛМР

У департаменті економічного розвитку ЛМР проаналізували сплату ПДФО найбільшими львівськими супермаркетами. Відтак, як зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич, торік більшість власників мереж магазинів забезпечили своїх працівників гідною заробітною платнею.

Рубрика: Економіка

Останні новини

На Львівщині затримали завантажений деревиною «КамАЗ»

Племінниця Козловського поверне Львову вкрадену ділянку на вулиці Липинського

На Львівщині – 22 мільйонери

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У Львові контролера можна буде впізнати за металевим жетоном

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу