Польські перевізники продовжують страйк після зустрічі з міністром і делегацією ЄС

11:04 16 листопада 2023 р.

Фото до новини

Організатори блокування польсько-українського кордону назвали цю бесіду ще одним провалом.

Про це повідомив у ФБ один з організаторів блокування польсько-українського кордону Рафал Меклер, пише DailyLviv.com.

"Наші колеги щойно вийшли з зустрічі з міністром Адамчиком і Вебером, українською стороною та делегацією Європейського Союзу в Дорохуську. Ще раз зустріч завершилася провалом. Продовжуємо протестувати!" - написав Рафад Меклер.

У коментарі до цього свого допису він повідомив, що перебуває вже у Словачиині і намагається організувати на аналогічне блокування кордону з Україною словацьких перевізників. 

"Словакам зараз ліпше, тому що прем’єр-міністр Фіцо дбатиме про їхні інтереси, а не про інтереси їхніх східних сусідів, як наші з PiS", - пишуть соратники Меклера.

У цей час українські посадовці не подають нової інформації з приводу розблокування на польсько-українському кордоні вантажних перевезень.

Нагадаємо, що з 6 листопада група польських перевізників, яку називають проросійською, блокує вантажні перевезення з Польщі в Україну. Пікетники, зокрема, хочуть запровадження дозволів для українських водіїв, які становлять високу конкуренцію. 

Принагнідно, польських блокувальників кордону обурило ввезення елітних автомобілів в Україну, які очевидячки не призначені для фронту. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів