Половина потенційних мігрантів зі Львівщини готова працювати неофіційно, – соціологія

19:58 11 березня 2017 р.

  • 0

61% мешканців Львівської області мають родичів, які працюють або працювали за кордоном. Найчастіше таких родичів мають мешканці сіл (66%), а найрідше – мешканці Львова (54%). Серед потенційних мігрантів таких є 83%.

Про це йдеться у соціологічному дослідженні, яке замовила ГО “Центр "Жіночі перспективи" в рамках проекту «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми".

Дослідження було проведене українською дослідницькою компанією GfK Ukraine.

"Львів’яни, які мають намір знайти роботу за кордоном, удвічі більше готові до прийняття ризикованих пропозицій. Серед ключових чинників небезпеки стати жертвою торгівлі людьми при прийнятті ризикованих пропозицій закордонних заробітків переважає готовність працювати без офіційного оформлення (45% потенційних мігрантів погодилися би на це). Така позиція спричинена неусвідомленням ризику, адже практика неофіційного працевлаштування поширена і в межах Україні.Іншими реальними ризиками щодо потрапляння в ситуацію торгівлі людьми є готовність 27% потенційних мігрантів працювати на нелегальному виробництві, 20% - трудитися в зачинених приміщеннях, а 11% готові віддати свій паспорт працедавцю на період працевлаштування",- йдеться в дослідженні.

Дослідження з'ясовує, що кожен п’ятий потенційний мігрант у разі потрапляння в ситуацію трудової експлуатації за кордоном при нелегальному працевлаштуванні не звертався би за допомогою у жодну організацію.

Докладніша інформація буде оприлюднена на прес-конференції, яка відбудеться у вівторок, 14 березня, об 11.00 у Львівському прес-клубі (проспект Шевченка, 11, 2-й поверх).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

16:09 1 квітня 2020 р.

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Роботи виконує ЛКП «ШРП Галицького району» на замовлення районної адміністрації. Вартість ремонту близько 1,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Перелік медпрацівників, яким заплатять за березень три зарплати

Поради Садового львів'янам на час посилення карантину

Кремль думає про перенесення параду перемоги на осінь

COVID-19 в Україні: станом на 2 квітня 20 інфікованих померли, а 13 - одужали

За добу з-за кордону повернулося майже 6,5 тисячі громадян України

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу