Пільговикам дадуть «живі» гроші на проїзд, – Синютка

14:38 26 грудня 2016 р.

Львівщина може стати експериментальним майданчиком в монетизації пільг пасажирських перевезень. Тобто, пільговикам, які мають право на безоплатний проїзд, нададуть кошти, якими вони будуть оплачувати свої поїздки.

Про це сьогодні, 26 грудня, під час прес-конференції на тему «Підсумки 2016-го року», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

За словами голови ЛОДА, він минулого тижня вже домовився з міністром соціальної політики Андрієм Ревою, що коли нормативні документи про монетизацію пільг будуть внесені на розгляд Кабміну, то Львівщина стане однією з областей, на якій випробують доцільність цієї монетизації.

Нагадаємо, що зараз розробляють положення та нормативні документи для скасування пільг і заміни їх «живими» грошима для тих верств населення, які мають на це право.

-  Я думаю, що це – ключова річ, яку ми повинні впровадити у 2017 році: надати кошти людям і щоби люди самі оплачували свій проїзд. На перший квартал, коли ще не буде це впроваджено, в місцевих бюджетах мають бути передбачені кошти на відшкодування пільгового проїзду. А вже з другого кварталу постараємося впровадити монетизацію пільг. Хоча це буде залежати від рішення Кабміну, - зауважив Олег Синютка.  

Він також каже, що під час зустрічей перевізники систематично нагадують про свої збитки й необхідність підвищення плати за проїзд.

- Я за 10 років свого перебування на Львівщині не пам’ятаю жодного місяця, коли би перевізники не говорили про підвищення вартості проїзду. Але тут ми зважаємо не на бажання перевізники чи на небажання мешканців. Тому що їхні бажання є діаметрально протилежні. Ми повинні зважати на вартість пального, на вартість запчастин, на величину заробітної плати тих осіб, які обслуговують транспортні перевезення, - каже голова Львівської облдержадміністрації.

При цьому, він обіцяє, що будь-якому підвищенню вартості проїзду передуватимуть громадські обговорення.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:58 16 січня 2021 р.

“Фермерська родина” отримала 300 тис грн кредиту для передпродажної підготовки крафтової продукції

Комплексна програма на 2021-2023 роки, яку пропонує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА доповнена новими напрямами, які передбачають трансформацію особистих селянських господарств в сімейні фермерські господарства. Очікуване фінансування від Львівської обласної ради - 17 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

19:39 16 січня 2021 р.

Міноборони вперше розробило бронежилет за стандартами НАТО, який витримує добу у морській воді

У Міністерстві оборони України розроблено власну технічну специфікацію “Бронежилет модульний”. До цього Збройні Сили та військові формування в Україні закупівлю бронежилетів здійснювали за комерційними технічними умовами.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу