Підприємці Львівщини за місяць зекономили на ВПО понад 2,2 млн грн

13:44 7 вересня 2023 р.

Фото до новини

Суб'єкти господарювання Львівщини, які поселили ВПО, за місяць зекономили на електроенергії понад 2,2 млн грн.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

На підставі Закону України «Про ринок електричної енергії» Львівська обласна військова адміністрація спільно з ТОВ «Львівенергозбут» ініціювали забезпечення постачання електричної енергії юридичним особам області, приміщення яких використовуються для поселення внутрішньо переміщених осіб за ціною, як для побутових споживачів.

Відтак, за липень цього року вказані суб'єкти господарювання Львівщини спожили електроенергію, вартість якої за комерційною ціною склала б 3,56 млн гривень.

А завдяки застосуванню ціни, як для побутових споживачів, ці суб’єкти господарювання області сплатили за спожиту електроенергію 1,34 млн грн. Економія коштів склала 2,22 млн гривень.

«Враховуючи наведене, зазначимо, що це дало змогу зменшити навантаження на бізнес в цей складний час, спрямувати зекономлені кошти на виплату зарплати працівникам і на розвиток підприємництва», - зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОВА Богдан Кейван.

З 1 жовтня Львівобленерго запроваджує річні графіки вимкнення електроенергії

Обмеження не плануємо, але графіки аварійних вимкнень складаємо, - Львівобленерго (відео)

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів